• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEDRACI - & - PoWeRKiTinG -
    PoWeRKiTinG
    všeobecné označení pro sportovní činnosti využívající síly větru prostřednictvím kitu (draka) k jízdě po vodě i souši - ale to už asi víte ;)



    spřízněné: STUNT KITE - akrobaticke letani s drakem
    rozbalit záhlaví
    ADIK
    ADIK --- ---
    Prida se nekdo zitra na Rozkos? Misto v aute mam
    ADIK
    ADIK --- ---
    PRDELOID: neznam bary duoton, ale princip by mel byt stejny - odstrel na patou lajnu. Rozdilny muze byt zakonceni lajn - uzel nebo ocko, to jde pripadne vyresit nastavenim lajn. Pak muze byt rozdil v delce depoweru a trimu - jezditelny to bude vzdycky, akorat drak se pak muze trochu jinak chovat.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    A zeptam se blbe, je petisnurovy rahno u single skin Peaka zamenitelny s petisnurovym barem od North/Duotone (5th element), co delali k Rebelovi?
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    PRDELOID: ja to mam na jejich baru s 5 lajnou, ale muzes to mit na 4. ovsem pak to musis predelat, jak tady bylo receno, co je otazka par minut.
    Nevyhoda ovsem je pak samopristani, s patou lajnou proste zatahnes za safety lajnu a drak se sam slozi, na 4 lajne ho budes muset pristavat asi stejne jako treba foukacku s pomoci nebo nekam pridelat bar.
    ADIK
    ADIK --- ---
    PRDELOID: ozoni water bar se bezne pouziva s komorama. Na uzavrenku neni neni ani potreba nic menit (sam sharuju bar mezi uzavrenkou a foukackou. Kdyz ale chces patou linu, tak je potreba bar "prestavet" - pridat tu patou linu a zmenit styl safety systemu. Jinak bar jako takovy je stejny.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    ADIK:
    JAKKILLER: Kluci díky, ještě otázka k baru, musí na to mít člověk ten jejich connect bar, nebo je to kompatibilní s 4-lajnou z foukačky? Mám dvě ráhna od Ozone.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    PRDELOID: ja mam 5m a 8m +-95kg no a 5m jsem jezdil ve 30 uzlech a vic, 8m podle me tak 10-25 uzlu. na ms si to vydel dvema zhruba.
    11m bych taky bral, nicmene na skakani jsou to draci na houby, na touring jsou skvely.
    ADIK
    ADIK --- ---
    PRDELOID: single skin ma vetsi vykon nez klasicka komora a ta ma zase vyssi vykon nez foukacka. Ale porovnani o kolik m si netroufnu rict.
    Peak 11 podle me bude na tvoji vahu celkem uviverzalni. Akorat nevim kde chces jezdit land, pokud v cechach, tak bych spis volil uzavrenou komoru kuli lepsi stabilite pri poryvech.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    Přátelé, přemýšlím o single skinu, ale nemám zkušenosti. FS Peak 11m má přibližně jakou sílu v porovnání s foukačkama? Mám 95-100kg, ta 11ka by mohla být na land/snow docela univerzální, ne?
    PEKK
    PEKK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Jo, tuhle mám taky rád...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    PEKK: Pekku, me se vic libila tahle tvoje fotka :)

    PEKK
    PEKK --- ---
    JAKKILLER: Čau!

    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Ale většinou je horší viditelnost. Tohle dneska bylo přesně počasí na fotku. :)
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    ADIK: tohle bylo na 10m foukacce dva dny predtim jsem jezdil 12m sonica a zítra a ve čtvrtek to je mezi 8m foukackou a 5m peakem. Čili zazivam tu asi všechno co se dá.
    ADIK
    ADIK --- ---
    JAKKILLER: paráda. Jaký jsou podmínky? My se tam bohužel letos nedostaneme.:(
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Ahoj z Norska

    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Kdyby nahodou nekdo idealne s deckama (my mame 4 a 7), jedeme na Grado letos (campeggio al bosco) 30.6.-12.7.
    ADIK
    ADIK --- ---
    CHARVYBURGER: foukalo pekne, odhadem 6-7ms, pred zapadem slunce to zaclo lehat jak rikala predpoved. Na Moldave vzdycky fouka vic nez je na predpovedi, takze tech avizovanych 4ms jsem se nebal.
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    ADIK: Supr. Na predpovedi to moc na vitr nevypadalo, tak jsme vzali bezky na Cinovec. Jak to foukalo?
    ADIK
    ADIK --- ---
    sobotní Moldava...sníh žádná hitparáda, ale jinak top

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam