• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASKOMERCNÍ FOTOGRAFIE - FOTOBANKA - rady a porady pro zacinajici fotografii a reklamu
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    KULA: patram po dalsi business case pro nas softwarový produkt :)
    pracuju ve firme ktera se zabyva analyzou obrazu/strojovým viděním/strojovým učením
    obecny problem aplikaci pro kulturni sferu je nedostatek budgetu, nechceme jen dodavat zelezo s nizkou marzi, primarnim cilem je dodat softwarovou nadstavbu ktera fotky upravi a nahraje tam kde to zakaznik chce mit

    jakou mašinu? je mozne byt konkretnejsi?
    KULA
    KULA --- ---
    MATHEZ: já jsem se hromadnému zpracování produktovek věnoval, co že to vlastně hledáš za odpověď? :)) Příklad podniku pro hromadné zpracování můžou být dál Antiky/Muzea, ale i školy, na katedru archeologie jsem dodával fotomašinu co fotí sesbírané vzorky.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    Ahoj,
    resite tu nekdo strojove zpracovani produktovych fotografii?
    Priklady:
    - automobilka denne foti desitky az stovky komponent, fotky automatizovane mirne upravuje a uploaduje do nadrazeneho systemu (SAP, třeba);
    - eshop s vysokym poctem produktu, cast fotek ma od dodavatelu a upravuje je strojove, cast se foti a upravuje se rucne, po zpracovani se fotky nahraji do nadrazenych systemu (administrace shopu např.)

    Mam ted na stole nekolik podobnych pripadu pouziti, chtel bych vic :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    MICKEY_MOUSE: Podle mě ne. Jsou dva typy fotografických závitů a tohle je redukce z jednoho na druhej. Oba budou podle mě inchový.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    GOZER1: No to ano, ale vždyť píšu, že nepoznám, jestli ta přechodka je už na klasický závit, nebo zas na nějaký speciál. Takže je?
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    MICKEY_MOUSE: V tom případě jenom koupit kulatinu a na konci si udělat závit metrickým závitníkem a pak na to nasadit tu redukci nebo bych si to na konec nechal rovnou navařit ať se to nekvrdlá.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    GOZER1: Potřebuji vyrobit tohle:
    tyc.jpg

    Prostě tyč, na jejímž konci je fotozávit (jako na tripodu). Klidně tam může být závit normální, existuje-li přechodka mezi klasickým závitem a fotozávitem. Koukám na ten Aliexpress a bohužel nepoznám, jestli ty přechodky jsou už na klasický závit, anebo zas na něco speciálního (např. tahle by teoreticky mohla být: https://www.aliexpress.com/...4fe323b7f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_55 ), tak pokud poznáš, poraď. Díky.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    MICKEY_MOUSE: Nevim co budeš vyrábět, takže těžko radit, ale já bych si určitě závit nefrézoval :) Koupil bych hotový řešení za pár korun a to namontoval na zbytek sestavy... Např.:
    https://www.aliexpress.com/...Text=dslr++mount<ype=affiliate&SortType=price_asc&page=2&groupsort=1
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    GOZER1: Díky za tip, ale úplně ono to není. Já bych si podobnou tyč potřeboval vyrobit na míru, s fotozávitem jen nahoře, jinak hladkou a delší.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    MICKEY_MOUSE: Nestačí ti koupit závitovou tyč? Prodávaj se i metrový kusy.
    forDSLR závitová tyč 1/4", délka 10 cm | Oehling CZ
    https://www.oehling.cz/fordslr-zavitova-tyc-14-delka-10-cm
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, mám trochu kutilský dotaz — potřebuji vyrobit závit na který půjde našroubovat fotoaparát. Foťáky ale používají speciální stoupání, čili to klasickou frézkou (nejspíš) vyrobit nepůjde. Tušíte někdo, jestli jde pořídit frézku na vyrobení "fotografického závitu"? Googlím, ale marně. Díky.
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Zdravim, sorry za spam. Shanim fotografa ci fotografku na foceni produtku v interieru showroomu. Lokace Praha. Budget 3k. Vlastni svetla nutna. Vice info posta. Dekuji.
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    Ahoj vospolok, predam tuto foto knizku, omylom som ju kupil 2x:

    Kniha The Outsiders: The New Outdoor Creativity (Robert Klanten , J. Bowman) za 1325,- Kč | Knihy | Arara
    http://www.arara.cz/product/520228
    Gestalten | The Outsiders
    http://shop.gestalten.com/outsiders.html

    cena 1000kc, je nova necitana
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    KOCOURMIKES: google?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    vite pls o nejakym dobrym (ne drahym) fotografovi fotek do zivotopisu v praze?
    ABAYO
    ABAYO --- ---
    Ahoj,

    sháním respondenty do výzkumu k bakalářské práci, která se zabývá syndromem vyhoření v kreativních profesích (konkrétně vizuální kreativní umění). Spočívá ve vyplnění dvou anonymních dotazníků, které budu rozesílat mailem. Samotné vyplňování zabere maximálně 15 minut.

    Pokud byste byli ochotni se zúčastnit, pošlete mi prosím Váš e-mail do pošty.

    Komplexnější informace ráda poskytnu v poště, nebo rovnou v odeslaném e-mailu.

    Díky moc!
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ZABIAS: dík ne.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    GANBOY: třeba ja vid :) fotodobias.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam