• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já bydlim na rohu slezský a chodský, ale voda v poho. ale nevim jestli ti pomůže, když ti povim o stavu naší karmy.. :)
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Hele, je tady někdo ze Slezský? Poslední dobou (10 dní) mně nějak neteče horká voda, spíš jen tak vlažnoteplá, jsem tady v nájmu, tak si říkám, že napřed zkusím ťuknout tady a pak pudu prudit domácího:)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CUBICULA: tichej podnik napriklad sudicka nebo mozna jack daniels na korunni
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    HONZAF: tak treba od kazdyho :-)


    DAWIDOS: mrknu, dik
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    CUBICULA: Já chodím normálně do trafiky na Jiřáku, po pravý straně, když jdeš na Floru, teda nejsou to potraviny (jak plyne ostatně z názvu:), ale cigára a bagety jsou:-) Jsou tam snad do desíti, ale možná i do jedenácti...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CUBICULA: a rock klub, nebo ticho?
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    DOGGY:
    HONZAF:

    diky diky a jeste bych se zeptal na rock club ... resp. pohodovy posezeni kde nehraje dnb, techno, nebo radio :-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CUBICULA: nejsem si jist.. mozna na korunni u zastavky perunova.
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    CUBICULA: kolem flory evidentne ne,nebo spatne hledam..v palaci flora je akorat albert otevrenej do desiti
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    tak jsem se vám sem pristehoval :-)

    zásadní věc - existuje kolem flory, nebo jirky z podebrad vecerka/nonstop potraviny? Proste neco, kde koupis cigara a bagetu a neni to herna? :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUDIEE: ja jsem hledal nejaky vhodny slovo a to proste nejde vyjadrit jinak =) - mozna spis servilni dementek - to bude kazdopadne von... vyzkousim ty "2 slecny" =)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    EDASX: v tý sudičce? ne, ta příjemná obsluha byly dvě slečny, ale pak jsme tam byli asi týden na to a to už to tak super nebylo. seděli jsme v rohu, takže si nás nikdo moc nevšímal, a 'fakt milej' pán, asi ten teploušek jak říkáš :) no ten si sám div nenaúčtoval dýško :) ale jinak trvám na tom, že je to tam fajn až na trochu vyšší eny, no...
    EDASX
    EDASX --- ---
    HONZAF: tam byl, druha mistnost. jenze ted tam je pred tema dverma knihovna.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EDASX: coze tam je zadni prostor ? :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    a rezervace je asi dost potrebna...
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUDIEE: byl tam ten teplousek? ten je celkem na pest =) jinak ja tam byl ted jednou si zavzpominat na oldskool... vrhlo to tam na nas desnou sentimentalku a vzpominacku na kalby do 4 s obsluhou, navstevy policie po 10, agresivni babiznu bydlici nad knajpou, jointy za rohem apod. - jinak kozel je tam dobre osetren. zadni prostor je pro me z nepochopitelnych duvodu uzavren (a za knihovnou). leda ze by to byl secure prostor a probihaly tam nejaky neresti =)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    nemáte rychlý tip na nějakou vinohradskou restauraci ve stylu obyčejného světa?
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    tak jsem včera vyzkoušela sudičku a moc si jí pochavuju. už dlouho jsem se nikde necítila tak příjemně. a opravdu si nepamatuju, kde jsem naposled potkala tak dobrou obsluhu. teda, ceny byly poněkud vyšší... ale ty sýrové fondue za to stály :)
    FIN
    FIN --- ---
    :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    protoze sem lama =) dik za popichnuti =))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam