• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEVI: protože zaplivaný pajzly na nástěnku nepatří, jirásek tam není stejně jako tam není třeba bohouš :P
    LEVI
    LEVI --- ---
    OMNIHASH: Na muj druhy prispevek. Na ten prvni jsem stale jeste rozumnou odpoved nedostal.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEVI: odpovedel sis sam
    LEVI
    LEVI --- ---
    OMNIHASH: Nu, to bych se docela i ohradil, U Jirasku to neni ani dost zaplivany, ani dost pajzl na to, abych to, abych tomu rikal "zaplivany pajzl".
    I kdyz, na Vinohradske pomery asi vlastne ano, ja se naucil chodit do hospod ve Vrsovicich, takze mam na zaplivane pajzly trosku jine naroky :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEVI: u jirasku je sice v urcitych kruzich slavna knajpa, ale realne je to zaplivanej pajzl kde je videt tak na pul metru. Ale tocej dobry pivko, tak se tam vzdycky stavim se dzbankem
    LEVI
    LEVI --- ---
    Teda sousede, vy jste lokalni patrioti na hovno.
    Jaktoze neni v seznamu na nastence tak klicovy podnik, jako je hospoda U Jirasku?!
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    já jsem na něj zase na vinnohradech viděla všude reklamy :)
    http://www.hodinovyhotylek.cz/index.html
    FIN
    FIN --- ---
    VIR_KENNY: dokonce když jsem hledal pobočku Mbanky, která jich zatím moc nemá, hádej, kde je?
    FIN
    FIN --- ---
    VIR_KENNY: správně.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    to ja zase vsim, toho hodinovyho hotelu. DOcela me to prekvapilo, ale pak jsem si uvedomil, na Vinohradech je preci vsechno.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KIKULINKA: Njn ted mam opacnej problem :oD
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    JESSE_MORENO: jsi taky nebyl věčně doma:)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KIKULINKA: Tyjo za dva mesice co jsem tam byl jsem si zadneho hodinoveho hotelu nevsiml :o)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HONZAF: díky moc..
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    jo tak asi je, ale já tam chodim kolem každý den, takže je velká pravděpodobnost, že tam vidim pořád někoho vycházet a přicházet
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KIKULINKA: zas tak hrozný to neni, ne? já jsem tam nikdy nikoho neviděla, krom jedenkrát, když tam postávala taková přičmoudlá slečna evidentně po práci. přijde mi tkaovej celkem nenápadnej, až na ty barevný okna :D
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    MISHACZEQ: ty jo ten je tak desnej, ze jsem kvuli tomu zacla chodit jinudy nebo minimalne prechazim na druhej chodnik.nak nevydejchavam ty lidi, co z neho vychazej a vubec to proste do tyhle ctvrti nepatri
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: poliklinika na vinohradsky, mezi barakem stavebni sporitelny a gts(contactelem) skoro na jana zelivskeho.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    LEWIN: v rybálkový vedle toho hodinovýho hotelu jsou taky
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    nemáte někdo tip na praktickýho doktora tady a v okolí? nejlíp pokud víte o někom, kdo přijímá nové pacienty. díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam