• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JOSEF_K: tak vodnice tam mívali, já si jenom pod pojmem huličský potřeby představil krámek kde maj dvacet milonů papírků a filtrů doplněný o minivodnice, skleněnky a podobný chujoviny - http://www.smokeshop.cz/ takhle asi
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    OMNIHASH: Copak já vím? Já nehulim. Jen vím, že když jsem si tam posledně kupoval zásobu čaje, tak tam měli vodnic hromadu.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    NAXALITE:
    JOSEF_K:
    MIKULAS:

    diky...mrknu asi na vsechny ty mista
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JOSEF_K: vetše tam sice hromadu mají, ale zrovna hulící potřeby ne.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    CUBICULA: no nejaky drobnosti maj urcite v "dobry trafice" u stanice sumavska, snad i o vikendu? Ale sorry jestli kecam.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    CUBICULA: V čajovně u dvou šálků v Blanické ul. mají podobné veteše hromadu.
    NAXALITE
    NAXALITE --- ---
    CUBICULA: kolem flory nevim, ale zkus growshop v borivojce..
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    tak to by me taky zajimalo,ale nejbliz co vim je asi growshop na zizkove
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    si vas kde se tu (kolem flory nejlepe) da v sobotu koupit bong, fajfka, nebo vodnice...zkratka hulici potreby :)

    dik
    FIN
    FIN --- ---
    OMNIHASH: no von taky mičurin pěstoval broskve na jabloních že jo
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FIN: ty si z toho děláš srandu, ale já viděl v rámci relace ČT před 25 lety rozhovor se sovětskym atašé pro zemědělství, kterej vyprávěl, jak soudruzi v kolchozu rozdojili kozla
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    a jeste k tomu volka? (od slava vul?) nebo je to vyraz pro mladyho bejcka a ja uz neumela czezky?
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    to je pekne uchylny, vysavat volka
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: to byl vtípeček vypečenej..
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: jestli podojil volka, měl vážný problém. hned několik vážných problémů.
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    FLLIP: 11 hektaru? :O
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: nemam potuchy, ale co moje paměť sahá, vždycky to bylo zchátralý a vždycky se tomu říkalo mlíkárna..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    RUDIEE: traduje se pověst, že tam měl pole Přemysl oráč a vždycky když se dostal k tomuhle místu, bylo zrovna slunko v takovém úhlu, že mu svítilo přímo do zraků. Tedy odvázal svého volka, podojil ho a vychutnal si čerstvého mléka z žejdlíku. Od té doby se tomu říká mlékárna. a jestli ne,uřeli, dojí ho tam dodnes

    a teď na kutě
    LEVI
    LEVI --- ---
    DYSTOPIK: Maj tam pekne hnusny kafe :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam