• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    CUBICULA: okolo Orlicke nevim, ale naposled kdyz mi nebylo dobre a moje doktorka nebyla k dispozici (pátek odpoledne), tak jsem sel do železnicní nemocnice - v Italske - ale pohotovost to myslim neni
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    prosimvas dva urgentni dotazy

    1) lekarska pohotovost...bo zhebnu na anginu nebo co
    2) prakticky lekar/lekarka

    to vsechno v okoli orlicke...prosim prosim...dik
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: nočky jezděj na směs alkoholovejch výparů a mrtvejch zviřátek vypadnuvších z bezdomovců.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    RUDIEE: ja jo
    bylo to na flore urcite par dni predtim..velka cedule
    EDASX
    EDASX --- ---
    MR_DAN: nevim - radsi jezdim taxikem - tam mam jiistotu, ze nestihnu usnout a prejet =)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDASX: nocky jezdej na listky jo? ja myslel ze jezdej na elektriku :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    DOGGY: tak si me dej na ignore =)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    EDASX: vzdycky kdyz si od tebe nekde neoc prectu a pak se podivam na tvoji ikonku,tak to sedi ;))
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    a už nám od rána kopou.... teď jsem viděla "souseda" v protějším baráku, jak se evidentně nasraně vykláněl z okna, co je to kde za kravál :))
    holt neprojíždí čtk :))
    EDASX
    EDASX --- ---
    51cka vole pres albertov =)) rotfl =) to snad bude uz na dva listky =))
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    JESSE_MORENO: a ja myslim, ze koleje na vinohradsky nejsou na takovej napor tramvaji vubec konstruovany (spolu se silnicema a napr. tim, ze se tu nevejde tramvaj a auto a zaparkovany auto vedle sebe). vznikaly by tu sileny zacpy.
    docela me stve, ze tu bude jezdit nocni tramvaj, to je horne ruchu navic
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    každopádně fakt výborný, a tom jsem si minule myslela, že jít tu zastávku na vodárnu pěšky ráno je tragérie. jako dp mi mooooc zpříjemnil cestu do školy, achjo. a ani nemaj na webu knihu stížností :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    doprdele ja hlavne nechapu proc ten odklon neudelaj jen skrz vinohradskou??? nebo na pavlaku ty koleje nejsou napojeny a jen se krizujou???
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    ale neni to divný s těma tramvajema, rozhodně jsem na to nikde upozornění neviděla a to tu trasu jednim několikrát denně
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    JOSEF_K: no to snad neeeeeeeeeeeeeeee
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    BODY: no jen me prekvapuje ze podobny trik s prejezdem co udelali loni neudelaj ted :(
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    LITROP: To mi povídej...:(
    LITROP
    LITROP --- ---
    a co hospoda Krakora někdo znáte navštěvujete?
    LITROP
    LITROP --- ---
    JOSEF_K: no to je zase v řiti to bude cesta do prace zase delsi:(
    BODY
    BODY --- ---
    HONZAF: No ja predpokladam ze ted pujde o ten spodni usek korunni kde se bkv uz dost propadavaj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam