• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Díky za tipy, už jsem to vyřešil tím Hotýlkem. Sice jsem, pravda, sehnal majitele až v Jordánsku, ale dobře to dopadlo:).


    MR_DAN: Balbínka je k tomuto opravdu nepoužitelná.

    FIN
    FIN --- ---
    (a taky se leckdy nedostaneš bez předplaceného lístku:-)
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: žertuješ? tam je každej večer program a většinou za vstupné. to je spíš hudební klub než hospoda :-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    FIN: co balbinka? nikdy jsem tam nebyl, ale tipuju ze to bude v tom stylu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: já myslim, že to tam maji celý takový pofidérní :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    FIN: obsluha? tam uz neni ta stara baba co v jednom kuse hrala automaty a cumela na telenovely? :-)))
    jak si to pamatuju ja, tak se tam chodilo pro drinky na bar a platili jsme rovnou (aspon v tom nebyl bordel)...ale to je tak 4-5 let
    FIN
    FIN --- ---
    neznáte někdo místa (na vinohradech ofc), kde by obsluha/majitelé ráda/di poslouchala/li věci jako jazz, blues, různé inteligentní písničkáře atd? a kde by - úplně nejlépe - neměli žádnou televizi, žádnej screen, nic takového?
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: a taky tam obsluha ráda krade. alespoň před několika lety tomu tak bylo. (myšlena stázi)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MIKULAS: u houmra maj jenom do jedenácti a DIVNÝ štamgasty.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    to hledani pajzlu/knajpy mi pripomnelo jednu hospu, kteoru jsme kdysi navstevovali - jmenuje se Stazi, je v ulici soubezny s Jana Masaryka jako bliz ke grebovce, hned nahore v prvnim bloku napravo
    no krom toho, ze tam maj otevreno do 5ti do rana, tak je tam salonek velkej jak 2x zbytek hospody a co hlavni - nikdo tam nikdy neni :-))) tj soukromi zajisteno
    ale jako misto na prvni rande bych to nedoporucil :-D
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    DRIXIS: tak to tam asi byla ona..pry to tam ale pousti pro ty na baru,tak nevim..i kdyz ja ji vypaloval dana nekonecnyho,asi ma trosku zvrhlej vkus..nastesti dycky kdyz sem tam ja,tak je tam ten barman a to je bud metal nebo hiphop,coz je oboje lepsi nez to co pousti ona;)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    DOGGY: dobrá no, o tom co je spatna a dobrá hudba to je individuelni. Kazdopádne barmanku neznám a vždy když sem tam byla v poslednio dobe tam hrajo disko a pop a opravdu otresnej. Jako ze mi tam to pivko hodne chutná, ale dala sem si jen jedno a sla dal jen kvuli tomu.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    JOSEF_K: neptal ses U Homera? Je to v Sumavsky, kousek od zastavky... Maj tam hodne velkej saloon dost oddelenej. BTW dost dobrej podnik, LUXUSNI jidlo, dobry pivo a ceny. Od ty doby, co predelali Restauraci v Korunni, jsme tam presedlali, uz to tam stoji za *

    Jo a vlastne zahrat sme si byli uz nekolikrat U Beranu, je to v bloku u zastavky Jana Masaryka, ale ted si nevzpomenu na ulici. Dost tezka knajpa, ale o to je to lepsi...
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    mno ja bydlim na Vinohradské 150 na rohu s Hradeckou :)
    tak mě eventuelně taky připište :)))
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    JOSEF_K: nemas zac,melo by to byt ok :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    DOGGY: Já tam právě byl jen párkrát a moc jsem to neprolejzal. Zavolám tam, díky...
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    jo,teda nevim co si predstavujes pod pojmem salonek,ale je tam ta velka hlavni mistnost,a kdyz ji pujdes doprava do dveri,tak je tam chodbicka a takova mistnustka,vleze se tam cca deset-patnact lidi,my sme tam obcas delali srazy rocniku..a parkrat sem tam pres okno videl naky lidi s kytarama..
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    DOGGY: Tam to znám, ale pokud si vzpomínám, tak tam není salonek, ne?
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    JOSEF_K: neco podnyho tomu co hledas je v jedne trojce,menuje se v hotylku mam pocit,ale zaviraji v jedenact nebo ve dvanact.. a je to kdyz se vydas ulici ve ktere je le mirage porad rovne ,asi po dvou blocich vpravo na rohu
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Nevíte někdo o nějaké hospodě/knajpě/pajzlu na Vinohradech, kde by byl salonek, ve kterém by se dalo hrát na kytaru a pít? Optimálně do noci. Vodárna je již obsazena.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam