• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    btw sato už nemí dredy, asi se ostříhal, tak to má tedka tak na mikádo :)
    jen tak mimochodem, kdo odsud všechno chodil do Perunky, když to tak pozoruju? :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    jo, Sata už se pomalu začínám děsit, když jdu v noci domů a on stojí u nás před vchodem. a nedávno začal být hrozně agresivní a na sobotce nahlas vyřvával nějaký sprostý slova furt
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    BLAF: :)))
    BLAF
    BLAF --- ---
    MAIKA: Muze byt, ale jestli neni Petr Michalovo zle dvojce, tak je rec o Michalovi :)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    BLAF: ok ale ja znam i Petra a ten taky codil na lobkovičák
    BLAF
    BLAF --- ---
    DYSTOPIK: yup, Michal...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jsem myslel, že je to Michal, pač dřív jsem ho znal pod označením "Majkl"
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    petr satoranský??
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    MAIKA: jak kterej? Znam jedinyho...?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    MIKULAS: a kterej sátora???
    ja tam chodila taky :) třídní byl Střelák a pak průšová ... šmarja, tady nakonec potkam samý lidi co budu znat :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    este k tomu satovi - mam to "stesti" bydlet ve stejnym bloku jako on. potkavam ho pravidelne kazdej den, nekdy i dvakrat. a pravda je, ze tenhle clovek zije v jinym svete. jednou me probudil ve tri rano kdyz hokejkou mlatil do kontejneru u skolky v libicky a rval pritom ze ho zabije. jindy: minus osm stupnu a sato chodi jen v po kolena roztrhanej kapsacich kolem bloku. ten den sem ho videl takhle chodit rano, odpoledne a pak kdyz sem se vracel z hospody coz mohla bejt tak pulnoc. driv sem ho bral jako takovou zabavnou postavicku, ale ted je mi ho docela lito. ale legendarni veta: heej cus kamo.... nemas petku? petkunahulenicko! nebonabrckobysnemel?
    BLAF
    BLAF --- ---
    MIKULAS: Ach tak :) (Capajak=Lobkovicak)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    BLAF: nene, na Perunku, prisel k nam z Lobkovicaku :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    MIKULAS: Tys chodil na Capajak? Ja byl zas o rocnik niz, ale sveho casu jsme se Satoranskym radili po Vinohradech jak cerna ruka :)

    Driv byl vyfetovanej fakt moc, ale posledni dobou se zlepsil, pac mam pocit, ze uz me zase poznava :)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    BLAF: jj Satoransky - znal sem ho na zakladce, chodil o rocnik niz a delal prusery, resp. spis cestoval mezi zakladkama, pac ho nikde nechteli.

    Jinac si taky myslim, ze to ma po nejakym smazeni, je to celkem zrejmy. Jednou sem ho tu potkal uplne nepricetnyho, zas do pul tela, v ruce nejakej klacek a rval, maltil do vseho. Docela haluz. Ale mam pocit, ze poslednich par let je nejakej lepsi, ma svetr a tak :), nevidel sem ho dlouho delat boro.

    A jeste jsem si vzpomnel, ale ta uz je asi po smrti, takova vousata babca choidla s kocarkem po Vinohradech, jezdila s nim i v supermarketu. Byla DESNE sprosta (asi nejaka ta nemoc, nevim jak se jmenuje) a delala fakt veci. Taky mela cervenou placacku a stavela na Vinohradsky kary.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: ona si totiz vzdycky myslela, jak je strasne sexy :-DD
    tak me napada, musis jeste znat, takovej typek sedaval v cechaci vlastne tobe pod oknem, byl tlustej vic nez vysokej a sedel vzdycky na lavicce, popijel lahvace a somroval ciga...ten byl taky moc...tak tohohle typka jsem videl pred par mesicema na kamosky maturaku :-))) kdyz jsem ji rikal, ze ho znam z vinohrad, tak se jenom zamracila 'no, ten je moc' :-D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: jo jo, a vypadala docela mladá a občas jsem jí třeba vyděl v parku s králíkem (to neni přezdívka dalšího exota, to jako s tim zvířetem)

    moc nevim o koho jde, ale byla nepřehlídnutelná. hlavně ten sexy pupek přes zářivě zelený legíny, nebo podobně.. :)

    ta co jsem psal je takový menší postavy a asi bude trochu macatější. ale neni nijak enormous. věk bych tipnul tak kolem 50, spíš přes
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: doplnim Kyblova se pohybovala kolem ctverce (Moravska, Korunni ulice)

    to je asi vsechno, co se mi z podivinu kolem bydliste vybavuje, hezky jsem to tu zaspamoval :-))
    NIK0DAS
    NIK0DAS --- ---
    Tak koukám že Sato je legenda. Potkávám ho dost často na Floře. Tůhle sem tam čekal asi 15 minut a pozoroval ho. Dělal kolečka, přijelo metro - k lidem, pak k automatům na lístky a ke vchodu do nákupáku čekat. A tak pořád dokolečka.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: neni takovy tlustsi postavy se zrzavym vlasem? to by mohla bejt teta Kyblovy :-)) jeji matka je nejaka jaderna fyzicka, ale tetu ma maklou dost :-)

    jestlipak nekdo nekdy narazil na Kyblovou? jmenuje se Jana, Kyblova byla jenom prezdivka, ted uz se moc neukazuje, ale byla to takova otylejsi divcina v hodne vyzyvavem obleceni (az jako slapka), chlupaty nohy a podpazi, pupek vytejkal zpod kratkyho tilka, proste nadhera, radost pohledet
    no a stejny problem jako Vlasta, dokazala si vymejslet takovy hovadiny, az se to nedalo vydrzet :-))
    pred cca tremi roky jsem ji naposled videl s nejakym +-40 letym cikanem - asi s nim utekla a splnila si svuj americky sen

    JESSE_MORENO: to bude ten Sato, nebo Sator (diky BLAFovi za info)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam