• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    jasny no, me to totiz taky nejde. jsi v praci? kde makas a co delas? jestli se teda muzu ptat xD
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    nemam v práci icq, ale kolegyni to taky nějak nešlo. takže nějakej výpadek asi
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    hele funguje ti icq?
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    heh xD asi tak :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AGGRESSOR: jasný jasný. ale my, králové z vinohrad přeci nejsme žádný lenoši, abysme nemohli zavítat taky do chudinský čtvrti ne.. :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    jasně...vlci taky nejsou špatný, ikdyž už to nejsou učebnicově vinohrady xD
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    malá havana je docela fajn tak na posezení a pepečko je nesmrtelný:)
    sice tam zajdu jednou za čas, ale i po letech to tam plyne uplně ve stejnym duchu:) teda belzepub myslim..
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    a kam jste jinak chodili? co treba paso?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AGGRESSOR: jo jo. mam balkon ze slezský do čechovejch sadů

    no a poco pro nás bylo většinou taková hospoda která je blízko a dá se tam jít, když nás už v jiný dospodě vyhodily. takže tim odpadly ty první piva a ferdinand mi pokaždý chutnal.. :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    heh tam chodim docela často, teda né do tý vinotéky ae ke kámošovi....ae dík za tip ;)
    FIN
    FIN --- ---
    vážení přátelé vína, v řipské 11 nám nedávno otevřeli novou vinotéku a vypadá velice slušně. ale velmi. takže kdo ji otestuje, prosím sem postřehy a závěry :-)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    tjn, jako mě to bylo taky vcelku fuk, akorát ty první 2-3 a potom už jsem tu pachut necejtil xD...uvidíme co nám nabídnou tedkon...kde bydlíš na vino?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AGGRESSOR: mě docela šmakuje, ale vždycky mi po něm je druhej den zle..
    no a pro ty, kterejm nevoní tam byla plznička ne.. :)

    jsem na to teda zvědavej..
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    no hele odkoupil to jeden štamgast a ted to rekonstrujuje...jako zatim to vypada docela dobre co si myslim. snad tam bude i new beer jako treba g nebo staráč....protože ten ferdík byl fakt humus
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    a v čem to má spočívat, jako že nový? změna majitele / nějaká rekonstrukce??

    doufám, že tam zůstane ten sprchovej kout vzadu za fotbálkem. jediná hospa co znám, kde je sprcháč :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    njn z luzicky je ted nejakej buzna bar, novy POCO snad bude hej. nastava cas hospod, potrebujem nejakou gutte :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    ono je zavřený jo?:)
    jsem tam nějak dlouho nebyl..
    PYZDA
    PYZDA --- ---
    Njn souhlas Luzicky bylo hodne skoda ... ty casy uz se nikdy nevrati ... nezbyde nez se zabydlet v jinym Vinohradkym baaaru. Jinak uz se tesim az otevrou novy POCO LOCO to je taky pohoda barek :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    VINOHRADY = b.e.s.t xD
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    to je dobrý, půlka nyxích vinohrad u mráze :)
    v době chřipkové epidemie budeme moct udělat sraz v čekárně :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam