• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    TAGI
    TAGI --- ---
    BLAF: Pod Karlovem byla jen lokace. Má ulice se jemnuje Sarajevská. Takže můžeš hledat znova... ale v občance mám napsáno VINOHRADY.
    BLAF
    BLAF --- ---
    TAGI:Prave jsem si pro jistotu proveril katastr, a ulice Pod Karlovem skutecne spada do Vinohrad, o tom nemuze byt sporu...
    TAGI
    TAGI --- ---
    Ja ho taky objevila nedávno (no koneckonců stejně jako nyx). Ale jsem okraj - pod Karlovem, kol nuselkých schodů. Tak nevim, jestli touto lokalitou "praví" Vinohraďáci neopovrhují...
    WICHY
    WICHY --- ---
    konecne jsem tenhle klub objevil. Vezmete me?.) Slezska...
    KIGO
    KIGO --- ---
    PYZDA: ješte na tom makaj , termín dokončení zatim neni znám
    ZMAR: v siciliji sem byl v pondělí na pizze a byla dobrá , maj tam novej cenik trochu pŕidraźily ale kvalita zustala chodim tam často a nestydél bych se tam někoho pozvat
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já na to koukal a řikal jsem si: jo, tak praha dělá něco pro to, aby si mladý mezi fetovánim mohli taky hodit basket a pak na to koukám a vono vokenice :)
    ani mi nedošlo, že na basket by to na míráku zrovna nebylo nej
    PYZDA
    PYZDA --- ---
    Nema nekdo nejaky blizsi INFO O OTEVRENI POCA LOCA ??? Co jsem kluci nesli by jste to tam hned pokrtit ? :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ZMAR: my jsme to identifikovali jako dost divnou reklamu na stresni okno :-)
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    jinak nevite co to bylo ted skoro celej tejden na Namesti Miru za konstrukci pred kostelem?.. nejak sem nepochopil zda jde o reklamu nebo o sportovni nacini :D...
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    FIN: chodim tam cca 2-3x za mesic... velikost a chut je dobra ale pizza byla misty pripalena a nekvalitne udelana, testo nedrzi moc u sebe imho je az moc tenky. A myslim ze za stejnou cenu se jinde v pizzerii na k. vinohradech pochutnam lip... Ale mozna to bylo jen vymecne, vzdycky mi ta pizza prisla vpohode, ale ten typek co tam sefi u ty pece vypadal dost nesolidne.. kouril dft nad picou cigo a ani si pak nemyl ruce kdyz pripravoval ingredience... Btw, musim podekovat za vas typ na pizzerii Red FLower na vinohradsky.. opravdu kvalitni pizzy.. skoda ze uz nemaj otevrenou zahradku..
    FIN
    FIN --- ---
    ZMAR: to není dobrá zpráva... chodíš tam nějak pravidelněji? co se zhoršilo? velikost porcí? chuť? šiděj přísady? zdražili? připalujou?
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    mno tak musim oznamit ze v picerii Sicilia na Sumavsky se malinko zhorsila kvalita pizzy...:( Jinak mate nekdo zkusenosti s tou picerkou co je na jana masaryka?.. myslim ze je tam nova, nebo ne moc dlouho ale zapomnel sem jak se jmenuje..
    KIGO
    KIGO --- ---
    DRED: tjn i ten danuv psík tu ma profil)
    DRED
    DRED --- ---
    MR_DAN: aspon se nam ten vinohradskej gang na nyxu rozrusta :-)
    KIGO
    KIGO --- ---
    asi budeš dan z vodarny žejo
    KIGO
    KIGO --- ---
    MR_DAN: jo ty seš ten psík jak ja te dlouho neviděl :-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DRED: vpohode, ja se taky bavim :-)
    DYSTOPIK: tak na jedenactou jsem tam jak na koni, Ladu asi neubrzdite, to chapu, ale jinak musite s tema Morgenama pomalu :-D
    KIGO: s panem Danem neasi :-) pamatujes Rickyho? malyho bilyho psa
    KIGO
    KIGO --- ---


    MR_DAN: rodilý Vinohraďaky a s kým mame tu čest negře
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: oukej. tak snad budu ještě schopnej komunikace, než přijdeš.. :)
    DRED
    DRED --- ---
    MR_DAN: dik no :D ale tak co kluci se bavej :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: tak vpodstate to je Holy, zejo :-) chacha, to jsem ale spojler
    prijdu tam az budou vsichni v lihu, kamarad se vraci z emeriky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam