• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: takže byl v tom bufáči ve slezský ulici naproti pavilonu, doktor mu dal pigáro a řekl mu, že má takovýhle případy s jedlíkama z čínskejch bufáčů dvakrát denně.
    ptal jsem se ho čim to jako bylo, on řikal něco jako že to bylo hodně ostrý nebo co a když jsem mu řekl, že to jsou porce jako sviň a že se toho člověk přejí jako prd, tak na mě jen tak souhlasně koukal..

    takže žádný zkažený psí maso, ani opičí pracky..
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DYSTOPIK: no tak než tady budeš psát něco takovýho, tak spíš zkus zjistit, PROČ ho ta sanitka odvezla ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jeden vinohradskej špek:
    týpek co se nám v práci stará o počítače si dal včera k obědu čínu (někde v okolí míráku) a odvezla ho sanitka :)
    podrobnosti neznám a nechci aby to vypadalo zaujatě - podle mě se jen přežral, ale zkusim zjistit, kde byl.. :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    Prodám lístky na zítřejší (úterní) koncert Jiřího Schmitzera v Balbínce!!! Spěchá
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    nejakej tip na dobrou pizzerku s rozvozem za levno?
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    WICHY
    WICHY --- ---
    NIK0DAS: hele Niky to nevim...ja se o cukrarny az tak dalece nezajimam.)))
    NIK0DAS
    NIK0DAS --- ---
    WICHY: Souhlasim, muzu Sokool taky jen vrele doporucit. Mam pocit ze Subrt otevrel ted na Flore i cukrarnu ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DAWIDOS: jaá chodim na francouzskou - mezi jana masaryka a mírákem je výborná optika, opravy zadarmo, moc příjemná obsluha
    FIN
    FIN --- ---
    nedávno jsem si musel nechat dělat dvoje nové brýle, tak jsem tam zašel. (naposledy jsem si tam kupoval lenonky od okuly před lety na gymplu.) zmocnila se mě totální spokojenost - tak strašně vstřícnou a ochotnou obsluhu, která mi pomohla vybrat vhodné brýle, aby mi seděly a dobře vypadaly a to skutečně a nikoliv jen s ohledem na to, kolik ze mě vytáhnou (jinými slovy: klidně radili i levnější domácí značky oproti zahraničním dražším), to už jsem věky u žádné služby nezažil. nakonec jsem koupil domácí i zahraniční drahé a mám v plánu se stavit pro rezervní titanky.

    a perla největší: když jsem řekl, že spěchám, protože mám jedny staré a výrazně se mi změnil zrak a mám rozdělánu práci, řekli nakonec, že to bude večer téhož dne (bylů asi 10 dopoledne). nakonec mi ve dvě volali, ať si přijdu. bez jakéhokoliv příplatku.
    FIN
    FIN --- ---
    optik spektrum
    vinohradská 65

    www.optik-spektrum.cz
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Měl by někdo tip na dobrou a prověřenou optiku v okolí? Dohnaly mě povinnosti a musím si pořídit brýle, takže bych uvítal nějakou radu. Osobně vím o A-Optice ve Slezské, tu mě pár lidí dopuručovalo (ale nemusí být jen u nás). Díky!
    CU_ALLAIDH
    CU_ALLAIDH --- ---
    Zdravim vsechny ... hledam nekoho z vrsovic blizko slavie se psem. Mam triletyho Thajskyho ridgebacka a potreboval bych k nemu partaka. Pokud by mel nekdo zajem na vikendovy venceni budu vdecen. Diky
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    30.11! :) CHyba se vloudila
    ABS
    ABS --- ---
    KTAIWANITA: ted nechci rypat ale do 31.11.2008 asi nepotrva. jen by mne zajimalo ci tam ma byt 30.11. nebo 31.12. mozna bych mel zajem.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    12 Pizzeria Overtime 81 - Budečská 4, Praha 2 Vinohrady. Zastávka tram. Jana Masaryka.

    Konencne se mi vcera podarilo navstivit pizzerii Overtime, kterou jsem mel uz dlouho vyhlidlou, protoze jezdim kolem domu.. Zpocatku jsem mel trochu obavy, zda jsem udelal dobre ale nastesi moje ocekavani se nenaplnilo. Pizzerie na me zapusobila vcelku kladne, prostory jsou velke a pocet stolu dostacujici (moznost sednout si i do maleho patra). Interier vypada dobre a je mozne sledovat oblohu diky stropnim oknum. Toalety ciste, dobre zarizene. Lidi tam bylo malo a obsluha celkem slusna. Ceny se pohybuji kolem prumeru, spis levneji.. Pizza mi byla prinesena do cca 10 minut a musim rict ze kvalita velikost a chut pizzy je vynikajici, opravdu jsem si pochutnal a muzu jen doporucit...

    www.pizza-overtime.cz
    PO-NE 11:00 - 23:00
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    ..-culture spam-..

    Hura Collective otevírá 31.října ve 20:00 v Italské 34 na pražských Vinohradech galerii HYGIENICKÁ STANICE zaměřenou na grafiku, ilustraci a alternativní DIY tvorbu.

    Součástí galerie je i sítotisková dílna a obchod, kde můžete sehnat mj. ruční sítotiskové plakáty, komiksy a trička z dílny Hura Collective. Galerie je prodejní. Mimo mapování české scény se můžete těšit na ilustrátory, grafiky a malíře z alternativních subkultur z celého světa, to vše v prostorách skutečné bývalé vinohradské hygienické stanice. Zahajujeme vernisáží stejnojmenné tématické výstavy.


    Galerie se slavnostně otevírá v rámci zahájení festivalu Komiksfest, úvodní slovo bude mít Joachim Dvořák. Výstava potrvá do 31.11.2008

    Všechny srdečně zveme!

    http://www.hura.cz/hygienickastanice/galerie.html

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BLAF: no... to ať je radši za 30..
    BLAF
    BLAF --- ---
    NANTHEI: Neboj, jak tak koukam na ty volebni preference, tak brzo bude zase pivko za korunu a gulas za pet :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BLAF: cože, před 2 a půl rokama stál 17 :/
    (je sice pravda, že jsem tenkrát tu cenu nechápala zase z druhý strany, ale zase...)
    BLAF
    BLAF --- ---
    NANTHEI: Eh, mam z tamniho zazitku traumatickou amnezii, ale myslim, ze byl za triadvacet...
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BLAF: ale mě spíš zajímá ten kozel ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam