• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    EDERA: To je v Asii?

    FIN: Mazané:).
    FIN
    FIN --- ---
    JOSEF_K: ale zjistí - chodím to zrádně sypat do kontejnerů na praze 3, protože to mám za dva, tři rohy :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    JOSEF_K: Všude je něco. My zas musíme třeba kvůli pasům riskovat a vypravit se na Žižkov.:-))
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    EDERA: Neprovokuj! My máme dvojku rádi i přesto, že tady člověk nezjistí ani to, kdy a kam přistaví kontejner:)).
    EDERA
    EDERA --- ---
    Tý jo, začínám mít dojem, že Praha 3 je jiná planeta. Dneska jsem si byla pro novou parkovací kartu, přičemž čas, kdy se mi to hodí, se dal zarezervovat po internetu. V poledne jsem napsala e-mailem dotaz na školský odbor MÚ a odpověděli mi během pěti minut. Samá příjemná překvapení.
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    DAWIDOS: já to říkala. ta paní co tam šije je dobrá, sice asi ne nejlevnější, ale mně například upravila plesové šaty do dvou dnů, když jsem to akutně potřebovala, což by se asi jinde moc nestalo :)
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    RUDIEE: takže nakonec za 180,- Švadlenka v Perunově, výborná a příjemná domluva i krátce po pracovní době. Díky moc za radu.
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    a o tom, jestli na P2 serou upne nebo jen v unoru se nezminila?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    tak mi paní z komwagu napsala,ze se v unoru nebudou pristavovat kontac.(takovej ten,co se stehuje po dvoujce;) ale pouze v té perucké..
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    FIN: Kontejnery byvaly napsany v novinach prahy 2, ale nevim, kam se to vsude dodava a jestli to tam jeste je napsany:)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    MISHUGE: v perucký je porad jelikoz tam sidli komwag .)
    FIN
    FIN --- ---
    EDERA: 10ka taky dobrá
    http://www.praha10.cz/mestska-cast/velkoobjemove-kontejnery.aspx
    akorát web 2ky, slovy kamaráda, "úplně na ***no". samozřejmě, třebas praha 5 je na tom ještě mnohem hůř, ale to pro nás nemá takový význam...
    EDERA
    EDERA --- ---
    MISHUGE: Snažila jsem se to teď hledat na stránkách MČ Praha 2, ale marně. My na trojce to máme pěkně přehledně:
    http://www.praha3.cz/urad/aktualne/kontejnery.html
    FIN
    FIN --- ---
    MISHUGE: stěhovávaly... protože od nového roku nebyly zatím tady za rohem na dříve obvyklém místě viděny. (našimi citlivými špionážními mikrofony.)

    jestli ale náhodou dokážeš najít nějaký údaj na jinak vysoce debilním - protože prakticky jen těžko použitelném - webu prahy 2, hoď sem potom, prosím, link přímo na konkrétní stránku/frame :-) já neuspěl, zatímco weby prahy 3 a 10 byly průzračné a informace se najít dala...
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    FIN: mam stale bydliste na dvojce.. o te perudcké vím,jen mam takový pocit,ze se kontace stehují cca kazdy tyden(?) po praze 2. Zajimalo by mě kde bude přístě;)
    FIN
    FIN --- ---
    MISHUGE: pokud máš stálé bydliště na praze 2, je pro tebe relevantní tohle:
    http://www.stehovani-tavocer.cz/sberne-dvory.htm#sberne-dvory
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    DAWIDOS: ve slovenský ul. vedle tatoo studia menej zip,ale cena bude stejna..holt rucní prace je rucní prace..

    jo nevite nekdo kde je kolem jiraku nebo riegrových sadu kontac?? koukam na stranky konwag a zadny rozpis na unor;))
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Mimochodem, včera jsem kouknul na Floru, šel jsem kolem toho "krámku", kde čistí košile a tak, opravujou i oblečení... tak se pro zajímavost ptám.... takže zip vyměnit umí, 278!! korun + cena zipu + 14 dní na výměnu... děkujinashledanou... fakt hodně.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    RUDIEE: ehm, to mám asi 30 metrů od domu, tady je nějaká švadlenka??? :-))) Sakra, tak to se stydíím... díky všem...
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    DAWIDOS: Taky Belehradska 58 je krejcovsky studio.
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    DAWIDOS: já nosim všechno do švadlenky v perunově, je tam obchod plus tam upravují uděvy apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam