• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: a vedle rigrace v Italsky je zelena zona, tj vecery a vikendy je to free
    WIFI
    WIFI --- ---
    jo a stím parkováním, třeba u pavilonu se dá přes noc stát zadarmo, než přijede zásoování a o víkendech se dá stát zadarmo tam kde je bílá čára, jinak to na noc stojí asi 40 korun
    WIFI
    WIFI --- ---
    mladeži, bydlím v Polské 24 a budu mít asap volný pokoj, je to 100 čtverečních a nájem je celkem 20k, tudíž půlka pro jednoho, je to v baráku bez výtahu, ale vřele doporučuji, je to prima na tvarování zadku. Slunný, po rekonstrikci, napůl zařízený nábytkem, nemám pračku (!). Pro nemilovníky zvířat...mám psa. jo a žádná televize ani nic podobného tam není z důvodu duševního klidu. pokud potřebujete bydlet nebo vite o někom kdo potřebuje, dejte vědět.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    PArkovaci karta je pro lidi ktery nemaj trvaly bydliste na vinohradech a se sluzebnim autem uplne nejvetsi mrdtka jaka mohla magistrat napadnout..Tam uz nejde o par stovek za parkovani ale i o dane ktery clovek diky tomu musi zaplatit navic pac si musi vzit auto na smlouvu a platit!!!
    EDERA
    EDERA --- ---
    LUKACZECH: Bez trvalého bydliště nemáš nárok. No, já kvůli parkovací kartě nejen přehlašovala trvalý pobyt, ale i auto z manžela na sebe. Což teda považuju za absolutní pakárnu, protože na vlastnictví toho vozu se tím vůbec nic nezměnilo - pořád ho máme v SJM, ale provozovat ho holt musím já.

    DRED
    DRED --- ---
    RUDIEE: no tak asi pocitam s tim ze si casem tu kartu vyresi .)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    RUDIEE: my vinohradaci z prahy 10, co bydlime na praze 2 a pracujem na praze 3 ...
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    RUDIEE: no ja bych si nejradsi zaparkoval na zonu a zaplatil par stovek za rok, ale slysel sem neco jako, ze na zaklade najemni smlouvy mi to nedaj a trvaly si kvuli tomu prepisovat nechci... nejak vazne sem po tom ale jeste nepatral...
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    jasněěě, jen si zaparkujte tam, kde není zona, když se vám nechce platit těch pár stovek za rok, my vinohradáci z prahy 10 to fakt milujeme! :)
    DRED
    DRED --- ---
    LUKACZECH: to zaparkuj v hradesinsky tam uz neni zona...imho ses ani nepochlubil ze uz ses vinohradskej....kde presne bydlis?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    LUKACZECH: vlastne ti neodpovim, o garazi ani parkingu nevim, ale jen tak slintnu, ze pokud jde o parkovaci zony, tak jestli myslis Belehradskou az nekde niz, kolem Nuselskych schodu, tak tam hned za tim zeleznicnim mostem konci Praha 2 a tim padem i zona. Je tam vpravo takova mala ulicka, kde se da celkem dobre zadarmo parkovat.
    Ale musis si davat pozor pri vyjizdeni z ni a nenechat se zleva rozstipat jako ja a mnoho dalsich, protoze tam vubec neni videt.
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    ahoj, sem tu nove... poradite mi prosim nekdo, kde je na vinohradech nejaky hlidany parkoviste nebo garaz s rozumnou cenou? nejlip v okoli belehradsky.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: já tam nikdy nedělal, jenom tam hodně často potuhával
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: uz tam nedelas? mam pocit, ze jsem te tam nekdy videl pracovat jako spravnej nosic caje :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KIGO: byly doby, kdy se to nevylučovalo
    ALLIUQET
    ALLIUQET --- ---
    PUNKEJT: noo vidis, bydlim kousiicek a tam jsem jeste nebyla.. ale laka me to leta :D
    moje domaci hospa je Poco, kus pod vama
    KIGO
    KIGO --- ---
    PUNKEJT: radśi studený pivo a špek :-)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    Tak vsichni Manessti nyxaci koukejte chodit na caj a dymku Pod Strom Cajovy. ;)) c.p. 55. ;)
    ALLIUQET
    ALLIUQET --- ---
    ABS: ja sem z Manesky
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Jozis nejak blbe jsem to pochopil nebo precet....Sry!Cervenam se az na zadku!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam