• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    VIXLE: jo, povrzuju ze je to dobrej podnik ... a kdyby mel nekdo trable treba se zadama, tak dole v tom boulderu ma muj kamarad maserskou provozovnu. Je dobrej! Konec reklamy.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    WIFI: HA a to tam jako ty vajicka prineses??((((:


    MR_DAN: No nejak tak bych to videl!! To zni jako dobrej start do noveho dne..(:

    WIFI: Hm zkus utect!
    WIFI
    WIFI --- ---
    je to v pytli, dohnala me prace, musim to odlozit na pristi vikend, pardon :(
    WIFI
    WIFI --- ---
    udelam vajicka i livance...
    preci jen budu mit potom v pondeli narozky, tak se muzu rozsoupnout :D
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    WIFI: hmmm hmmm to zni dobre, jsem pro vajicka! :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: pod schodama snidani a nad schodama tuplaka plzne .. hmm, to zni zajimave :-9
    WIFI
    WIFI --- ---
    OPTIKUS: no spis pokyn, kdo bude v sobotu v 11 u schodu, kde se sletaji sokoli, dostane snidani :)
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    WIFI: Davej napovedy, kdyby jsi se chtela pustit do vetsich akci tak do posty!(:
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    dik za rozšíření obzorů ;-)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    SPIPI: nejsou to sice vinohrady, ale je to kousek + tam delaj fer mlady lidi s kterejma se da domluvit: http://bouldervsiti.cz/
    S161
    S161 --- ---
    SPIPI: DOPORUCUJU WWW.MERENDA.CZ, SKLEPNI BAR, MAJ PROMITACKU, NEKOLIK DRUHU PIV, DA SE ZAMLUVIT CELEJ TEN SKLEP A PO DOHODE SSE TM DA KOURIT COKOLI...

    stranky maj strasny, ale realita je mnohem lepsi :)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    jo a v rybě nemaj pivko a nekouří se tam:-)

    (ale to by se dalo případně oželit)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    WIFI: díky za tipy. UIC ale nevim co je, anebo možná jo, ale ta zkratka mi nic neřiká a v rybě co vím, za to chtěj prachy. Teda alespoň podle toho co maj na webu.
    WIFI
    WIFI --- ---
    OPTIKUS: dobra tedy, vyhlasuji bojovku na sobotu, kdo me najde, muze si u me dat snidani, jeste vam dam pravo se rozhodnout mezi tradicnimi michanymi vajicky a jeste tradicnejsimi livanecky :D
    chcete nejake napovedy?
    :D
    WIFI
    WIFI --- ---
    SPIPI: covece, normalne se tyhle tematicke vecery delaji v UIC... ale zkus Rybu na ruby a podobne
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    aloha, neměl byste někdo tip na vhodný prostor pro promítání fotek spojený s prezentací? Chceme promítnout kámošům fotky z cest a v nejlepším u toho pít pivko a kouřit.. jenže kde?! Díky

    Jinak kdyby se někomu chtělo mě šoupnout na nástěnku, tak nebudu proti.. nikde jinde, než na Vinohradech jsem zatím v životě nebydlel.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    WIFI: Hele a to jako mam zazvonit a dat si snidani na privatku???Pokud ano tak vikendy jsou hodne lakavy..PAc ja vetsinou spojuju snidani s obedem(((:
    WIFI
    WIFI --- ---
    MUCKER: jasne, staci se ke me rano slepy domotat, doufat, ze ja jsem nezaspala a nelitam po byte jak splasena kobyla a je to;
    doporucuji hlavne vikendy, to se snidane posouva o zhruba 6 hodin a vubec nikam se nespecha :D
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    to se dá naučit snadno ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam