• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DARKJESUS: nikdo z nyxu. jen takova postavicka vinohradska. par mesicu zpet tady probehla clekem cila diskuze prave na toto tema, myslel sem, ze to pujde vyhledat...
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    DARKJESUS: když jsme u tý nástěnky, Blue Velvet už taky pár let není...
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    btw co se tyce nastenky, nechci rejpat, spis informuju - Props uz neexistuje... bohuzel :(
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KU_RE: nerikej, ze je to nekdo z nyxu...? :) filtruju vinohradsky postavicky jak o zivot, ale ani v diskuzich ani tady to nemuzu najit... co mas na mysli?

    WIFI: nn, tenhle rozhodne nepipal. nebo alespon ne tak, ze by byl slyset a bliz sem si ho poslechnout fakt nesel :D a jestli ses v Polsky, tak to mas Poco za dvema rohama, ne? :))
    WIFI
    WIFI --- ---
    :D, no já jsem na Polský

    jinak tech zjevu je v parku dost, ale myslim, ze nejznamejsi je ten starej pán se sokol kratasama vykasanejma pekne mezi pulky, jinak nahatej, posedava kolem maminek s kocarkama anebo korzuje

    nebyl ten pan co popisujes hlidac? musi se odpipnout skoro u kazdyho stromu, jakoze to zkontroloval :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DARKJESUS: to by mohl bejt sato.. vyfiltruj si vinohradsky postavicky;)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    WIFI: doslova za rohem? ja ho mam doslova z druhy strany baraku:D

    Nesetkali jste se nekdo treba s takovym zjevem, co chodi po riegrech? Ted sem ho teda dyl nevidel, ale v lete jsem ho tam zas potkal. Zvlastne chodi, vetsinou tak nejak kolebave a (sedel jsem na vyhlidce) krouzi kolem dokola riegru, vzdycky mel stejnej cas na jeden okruh, uz si nepamatuju kolik to bylo, neco pres 3,5 minuty myslim :))
    WIFI
    WIFI --- ---
    DARKJESUS: :D to mas pravdu s temi humornymi internety, a Poco Loco mam za rohem, jako doslova :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    WIFI: Tak Vinohrady jsou uplnym doupetem milych lidi, to je jasny :)) V Kaabe jsem jeste nebyl, celkove ted posledni dobou moc nechodim po okoli, sem tam na vyhlidku do riegru, do Cafe Ideal sem tam, sem tam Banana, castejc Poco Loco a jinak nic moc.

    Jinak newfag by me zdravili akorat tak v internetovych humorech, kdybych se tam optal co je /b/, jinak uz snad ne :))
    WIFI
    WIFI --- ---
    DARKJESUS: na Vinohradech je hej, asi uz pro dnes seknu z praci a pujdu do Kaaby na kafe, stejne je dneska nejakej divnej tlak. no vidis jak jsme tu milí, nekde jinde by te zdravili "newfag" :D
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DYSTOPIK: diky diky. vidim tu par znamych nicku a koukam jak pero z gauce ze jsou z vinohrad :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DARKJESUS: vítej:)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    Zdravim a hlasim se k obyvatelum Kralovskych Vinohrad (Vinohradska) :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já teda taky nebudu v praze.
    tak to zvěrstvo bude pro tentokrát ušetřeno..
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    WIFI: Diky, tak snad pak nekdy priste!(: Dejte vedet jak jste dopadli a jak se to povedlo...(:
    WIFI
    WIFI --- ---
    OPTIKUS: budeme na tebe myslet :)
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    WIFI: JA to bohuzel nedavam...
    WIFI
    WIFI --- ---
    vikend se nam kvapem blizi
    potrebuji vedet kolik vas prijde, at mam dost livancu :)
    WIFI
    WIFI --- ---
    barbaři!
    "D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: je to nekde kolem Polsky, to je kousek, tak ja vezmu gril a uhli, ty priprav marinadu :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam