• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    WIFI: restart nutny... ze tys nainstalovala nejakej update? :)
    MIKULAS: kolem Rednecku jsem sel spoustakrat uz, ale nikdy jsem neokusil, dobry rikas?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    ad zavirani baru ... jsem si vzpomnel, ze me vzdycky bavil Redneck ... nejaky info?
    WIFI
    WIFI --- ---
    MR_DAN:
    LITROP:

    Zuzi tedy zada sousedy
    zdali by nebyli tak hodni
    a doprovodili me do Poco Loco
    pac ja potrebuji restart...

    :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    WIFI: tak to je jasny pocoloco to jisti kdy zajdem
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: tam musis chodit ohnuta, abys prosla pres vsechny ty vztycene pravice az na bar .. a slunecni brejle, jinak ti odlesky od holejch hlav vypalej oci
    strez se vykrocit v noci ze svyho bytu, vinohrady jsou hodne nebezpecny kdyz nevis kam vchazis, pripadne pozadej o doprovod nekolik sousedu, urcite ti radi vyhovi ツ
    WIFI
    WIFI --- ---
    no, za barakem mam poco loco, pak je tam jeden, o kterem moc nevim, jmenuje se poppy field a zvenku vypada bud jako desne prima misto anebo nackovska zakladna, nevim , nemela jsem jeste odvahu tam zajit :D
    LITROP
    LITROP --- ---
    tak jakej...
    WIFI
    WIFI --- ---
    pomodleme se a posuňme o bar dál
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    WIFI: neee, street cafe ne :( tam jsem prozil afterparty maturitaku a spoustu dalsich akci, dobry misto to bylo...
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    WIFI: jo, právě že jo, tak jsme usoudili, že to zabalili - ani web jim už nefachal v tu dobu
    WIFI
    WIFI --- ---
    HUHUKOKTEJL: to ste na tom jak ja :)
    byl sundany napojak zvenku?
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    WIFI: nevim, taky jsem tam šel s kámošem (v sobotu 24.10.) a bylo zavřeno - chtěli jsme to tam omrknout a zase smůla :(
    WIFI
    WIFI --- ---
    Street cafe je zruseny uplne nebo jen mam fakt smulu na otviraci hodiny?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    WIFI: se vysvetluje proc nemame nikdy postu a pokud ano tak se ani neuraci vylezt vytahem do 2 patra a predat dopis...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VIXLE: ale rieger se sokoool,ne? sokolovna je slezska
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    HONZAF: riegr
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    hmm kdyz piste sokolovna myslite restauraci na slezskym nebo v riegraku v okoli sportovni haly ? :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    WIFI: if you spot it, kill it with fire
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SUVA_: zkus na rohu Lucemburský a Radhošťský.. teda myslim, že Radhoštský.. je tam takovej menší obchůdek s těmahle věcma. Já si tam čas od času kupuju toner do tiskárny..
    WIFI
    WIFI --- ---
    if you spot it, just run screaming madly
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam