• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    FIN
    FIN --- ---
    INXS: já jsem víc než rodilý pražák - já jsem rodilý vinohradský patricij. jak bude tvá civilizovanost postupovat, naučíš se, že Město není jednolité, ale má své, ehm, různé části :-)
    INXS
    INXS --- ---
    existuje.. Vinohradocentrismus
    INXS
    INXS --- ---
    MR_DAN: existuje něco jako pragocentrismus pouze na Vinohradech? :P
    INXS
    INXS --- ---
    FIN: si rodilej pražák? Pak chápu že to máš zajetý, ale pro někoho, kdo není z prahýýýý to až tak jasný není :P

    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    INXS: hele s cim nas to jako srovnavas? dejvice to je prdel .. taky nereknes jsem na prdeli :-D
    vinohrady, to je jako kralovsky trun .. cili na trune .. na vinohradech
    FIN
    FIN --- ---
    jsi na pohořelci, ale v holešovicích. a tak dále.
    FIN
    FIN --- ---
    INXS: správně: jsi na vinohradech, ale v dejvicích. jsi na petřinách, ale ve strašnicích. v čem je problém?
    INXS
    INXS --- ---
    jo o tomhle je řeč, to je jak na kladně a v kladně, záleží podle mě na tom, jak je to zajetý. Vy ste zvyklý na NA vinohradech, ale já sem ve Vinohradech, přeci taky neřeknu sem na Dejwicích.
    INXS
    INXS --- ---
    co je to tady za bordel !!! :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DRED: no vidis, dalsi .. pritom se uplne otevira kudla v kapse .. a Iva je odnekud z Krkonos, zejo .. kamos zas ze Sumavy .. a pak se WIFI divi, ze ji nazvu naplaveninou :-)))
    DRED
    DRED --- ---
    MR_DAN: Presne taky nesnasim....... kdyz treba Iva rikala sem ve vinohradech BOZE
    LITROP
    LITROP --- ---
    no jasne v Manesce a na Vinohradsky to je jasny ne:)
    FIN
    FIN --- ---
    WIFI: odjakživa "v mánesce". na mánesce vidím a slyším poprvé a to už jsem viděl a slyšel ledacos.

    MR_DAN: správně. hned je vidět, žes patricij :-)
    WIFI
    WIFI --- ---
    MR_DAN: no teda.....
    odjakziva na Manesce, na Vinohradech
    ale uznavam, ze cestinarsky mas pravdu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: ja te to teda naucim, jo?
    korunni trida, vinohradska trida - nejsou to ulice, ale tridy, tzn. ne ve tride (nejsme ve skole), ale na tride -> na korunni, na vinohradsky
    manesova ulice, slezska ulice - jsou ulice, tzn ne na ulici (nejsme bezdomovci), ale v ulici -> v manesce, ve slezsky

    .. a jestli to neni kvuli tomu ulice/trida, tak je to proste takhle, protoze se to tak rika a uplne z toho beha mraz po zadech, kdyz to nekdo rika obracene :-) jako ve vinohradech .. brrrr .. za to jsem kamarada mlatil
    WIFI
    WIFI --- ---
    MR_DAN: teda ja te prerazim az budu vedet kterej ty ses!
    :)
    WIFI
    WIFI --- ---
    MR_DAN: co to k certu povidas! jaka naplavenina?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: jezis!! na manesce a ve vinohradech, vid?? naplavenino!! :-D
    ale netusim, budu to muset prozkoumat
    WIFI
    WIFI --- ---
    MR_DAN: nahoře na manesce, kdyz jdes z jiraku tak naprave strane, vypada to jako maly bunkr, maji tam pytle s piskem a tak, ruzne vlajky...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: jo aha, tys to predtim psala o tom poppy fieldu .. ja to cetl nakej zhulenej, tak jsem myslel, ze myslis poco loco :-))
    jinak poppy field je makove pole, tak tam taky moc zadny nebezpeci nevidim .. kde to vubec je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam