• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    FIN
    FIN --- ---
    BLACK_ONYX: ani ne, jestli myslíš tu relativně novou burgrárnu ve slezské - šel jsem okolo, ale ještě jsem nepojedl, protože většinou mířím do bei dai he. jaké to tam je?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Jinak určitě všichni znáte Butche a jeho burgery :-)
    IKA
    IKA --- ---
    JOSEF_K: krizovatka francouzska x machova a donska x sevastopolska (alebo donska x charkovska, nie som si uplne ista.)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    nevim jestli probehlo,ale dole ne vinohradsky je kram s cerstvyma rybama, maji i veci na sushi atd,tusim ulici nad annou letenskou
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    MIKULAS: ta je fakt dobra to souhlasim, ale ta co je bliz k flore je na prd...neprijemnej reznik co ani neporadi!!!!

    vyborna zelenina je na vinohradsky za florou, jsou to cesi, maj dobre ceny a crstvou zeleninu i ovoce a taky tam maj dobre vajca a taky certvej spenat luxusni!!!
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    jinak jeste k tem masnam, na VInohradsky mezi Kolinskou a Libickou je jedna vyborna (Sup & syn), dalsi o kus dal smerem k Flore, ale tam moc nechodim ... kazdopadne v ty prvni je tez bufet na stojaka, dobry ceny, prejt, jitrnice, sekana, husty polivky ... doporucuju
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MR_DAN: Díky, mrknu na to...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: podle mapy asi Resslova 1774/3, Praha 2
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    JOSEF_K: je to na druhy strane nez tancici dum, na konci prvniho bloku od vltavy, roh bliz k vltave - je to barak jak krava, nadhernej, ale zatluceny okna a dvere a chatra
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    BLACK_ONYX: Jedná se mi o baráky v soukromém i obecním vlastnictví, které jsou z nějakého důvodu neobydlené. Stačí mi adresa, vlastníka si už dohledám. Píšu o tomto jevu článek, ale je problém sehnat statistiku, protože poslední relevantní čísla vznikla v roce 2001, kdy probíhalo sčítání lidu. Od té doby s tím zamíchala deregulace a bytová výstavba.

    Já do článku potřebuju vyjádření pár vlastníků, kteří své domy nechávají neobydlené. Asi k tomu mají nějaký důvod a já ho chci znát. Čím víc takových domů budu znát, tím lépe, protože většina majitelů mě pochopitelně posílá k čertu...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JOSEF_K: zajímají tě i baráky na prodej?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MR_DAN: JJ, na Albertov si vzpomínám. Ten v Resslovce myslíš roh dál od Vltavy nebo blíž?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    JOSEF_K: nevim jak moc blizke okoli to je, ale vim o jednom na Albertove - onehda odtamtud vyhazovali squattery, co si to chteli zabrat .. a pak jeden v Resslovce, na rohu s Dittrichovou
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Neznáte někdo na Vinohradech nebo blízkém okolí (prostě Praha 2) nějaký bytový dům, který je dlouhodobě neobydlený? Pokud ano, hoďte mi prosím do pošty odkaz na mapy.cz s přesnou polohou budovy. Čím více adres, tím lépe.

    PS: nemíním objekt sám obydlet, ale zjistit, proč se v tomto stavu nachází a kdo je za to odpovědný. Díky...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    hlasim, ze v albertu co je u infinity nekoupite zadny cerstvy produkty - syry, salamy, mlecne vyrobky atp. - predelavaji chladaky
    FIN
    FIN --- ---
    PUNKEJT: ale... to ještě neznám, dík za tip
    FIN
    FIN --- ---
    PUNKEJT: chodím tam pro šunku od kosti a v životě se mi nestalo, že by "byla chycená"... ani druhý, ani třetí, ani čtvrtý den. déle většinou nevydrží. je ovšem fakt, že "normální šunky" už nenakupuji - ono se stačí v prvním albertu pořádně podívat a pročíst si jejich složení. to by člověka skoro někdy i složilo. dál jsem tam, v těch masných lahůdkách na korunní (viz níže), vyzkoušel některé salámy, jitrnice a jelita (domácím se to nevyrovná, ale na průmyslový standard ujde) a především tu domácí tlačenku. i pár paštik. všechno se to dalo jíst a nic se mi nezkazilo a to to vždycky pár dní v lednici mám.
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    pak bych teda jeste doplnil tvuj seznam o obchod Robertson na Vinohradske ulici (dva bloky pod jirakem, driv tam byl biomarket Adela), kde prodavaji anglicke speciality - chipsy walkers, cidery, dr. pepper v plechu, cokolady, susenky, marmite a tak vubec.
    neni to zrovna obchod na kazdodenni nakupovani, ale kdyz ma nekdo rad tyhle fajnovky, urcite by mel rozsirit svuj fokus. :)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    FIN: ja teda nemam s masnou na korunni dobre zkusenosti. minimalne dvakrat jsem si tam kupoval detskou sunku a druhy den uz byla trochu chycena a treti den uz by byla dozajista zkazena. jine veci, co jsem tam kupoval - parky, uzenej bucek... tak ty byly v pohode, ale ta sunka e-e...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    FIN: super, diky za vycerpavajici info ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam