• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    TOPICZ: RED_KOMUSO: Díky moc!
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    TIGRE: co břenda na vinohradský? když jdeš z jiřáku na flóru tak po levý straně...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    minulej tejden se mě ptala kolegyně, kam tady v okolí práce pro hmoždinky do umakartu, tak jsem jí tam poslal a ty prej nemaji. normální do zdi, sádrokartonu etc prej jo

    ale to by byla asi velká náhoda, že bys zrovna taky rád hmoždil umakart.. :)
    TOPICZ
    TOPICZ --- ---
    TIGRE: Nedávno jsem byl pro podobný věci na Korunní 19, měli toho celkem dost.. http://zelezarstvimistr.sweb.cz/
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Rád bych poprosil o radu - kam na Vinohradech (ideálně kolem Jiřáku) pro šrouby, hmožděnky, etc... Nějaké tip na dobře vybavené železářství?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARIPOSA: nn, musis se poptat a nekdo ze zamestnancu ti je prinese ze skladu :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    DARKJESUS:
    a jo, oni je vlastne asi mivaji u toho sloupu za pokladnama, ze? dik za pripomenuti, clovek jak je normalne nepotrebuje, tak ma tendenci je prehlizet :)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MR_DAN: prave :-D psal jsem minimalne se 4ma, protoze nevim jestli by jich meli vic, kdybych jich vic pobral ;)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DARKJESUS: no 4 jsou maximalni pocet co poberes bez pomocneho zarizeni, jako vozik, otrok, auto apod :-) nebo poberes vic? jak?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARIPOSA: byl jsem nekolikrat v Albertu ve vinohradsky trznici a vzdycky jsem sel minimalne se 4ma krabicema domu :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MARIPOSA: dela tam takovej dvoumetrovej typek, strasne prijemnej, prave schvalne ty bananovky schovava pro stehujici se .. (docela jsem koukal, kdyz rikal ze pro ne chodi kazdej den nekdo)
    v mensich samoskach jsem se vetsinou setkal s tim, ze je lisujou kvuli uspore mista
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MR_DAN:
    Díky za tip! :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MARIPOSA: zdarma v zelenine v Tescu Eden :-)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Sháním krabice od banánů, nemáte prosím někdo?

    Na zapůjčení nebo odkoupení, jak chcete.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Když už je tu řeč o "salónech", osobně doporučuji Marka Phillipa, který v současnosti stříhá v Lužický, kde to spojil se svou novou ženou, která je kosmetička. Dřív měl salon v Mánesce na rohu Budečský, později na rohu Chopinky a Na Švihance jakožto TIGI salon. Vyhrál i nějaký ceny a tak (třebas nejlepší anglicky mluvící kadeřník podle Prague Post :))

    Je fakt dobrej, je ale pravda, že tomu odpovídají i ty ceny. Takže spíš pro náročnější.

    Koho by to zajímalo:

    Prague Hairdresser and Beauty Salon - M&M Hair by Mark Phillip
    http://www.hairbymarkphillip.cz/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: a koho?:)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    DAFNE: Já jsem moc spokojenej s tim, jak mě stříhá kadeřník Honza ze Salonu Vlaďka na rohu Slavíkové a Krkonošské. (dřív byli o dva baráky vedle ve Slavíkovce v takovym sklepě)
    EDERA
    EDERA --- ---
    DAFNE: Léta tam chodí prababička a podle jejího stále stejného účasu a občasné trvalé těžko soudit, jestli jsou schopni i nějakého rozletu. Já tam byla jednou asi tak před deseti lety. Takže vlastně zkušenost mizivá. Mám výbornou kadeřnici v Mánesově, měnit nehodlám.
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    OIIIK: jeste na rohu radhostsky a lucembursky je stara dobra svadlenka Verka
    OIIIK
    OIIIK --- ---
    REINITA:
    MAKROUSEK:
    díky zítra tam mrknu
    REINITA
    REINITA --- ---
    MAKROUSEK: taky tak, můžu jen doporučit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam