• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    GHOSTDOGG: ryba na ruby je když sejdeš po těch schodech, tak napravo. tohle je nalevo.

    já tam byl jen párkrát a neni to zrovna hospoda, který bych vyhledával, ale maji tam spoustu piv a dobře se o to staraj. maj tam normální stoly, na kterejch nejsou žádný ubrusy a květináče a je tam dostatek světla. já mariáš nikdy nepochopil, ale kdyby jo, přišlo by mi to tam asi ideální
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    DYSTOPIK: Jestli je to to samé jako Ryba na ruby, tak nic, jinak v Mánesce je i tato dobrá.
    KEDAREK1: Decentní dýně je taky dobrá a U Bansetů nebo Zlé časy (ale ty jsou obě už v nuslích, i když z Vinohrad co by kamenem...)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    FIN
    FIN --- ---
    KEDAREK1: první body bezesporu báječně splňuje http://www.nelso.cz/cz/place/321206/ ovšem s tím mariášem to tam moc nevidím.
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    KEDAREK1: Vodouch v jagellonské
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    www.pivnisenk.cz
    http://www.pivnisenk.cz/
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KEDAREK1: výběr malejch pivovarů maji u kacíře (bejvávalo mucafe) v mánesce.
    Typově mi to přijde jako hospoda ideální pro mariášníky.
    polovina je nekuřácká
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Nazdar vsem z Vinohrad. Nejsem zde moc dlouho a rad bych na Vinohrady pozval kamarady do hospudky: Nejlepe male pivovary, vice druhu piv (dobre) a kde nas nechaji aspon do 23 (lepe dele) hrat mariáš(karty) Děkuji moc! za tipy

    Radek
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Od Grebovky jsem se prestehoval do Rimsky \o/
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    po 4 letech u Grebovky a 4 letech pobliz IPaku bookuji :))

    a hned doporucuji

    Boem Restaurace - Makedonské a balkánské speciality
    http://www.boem.cz/

    Makedonska restaurace...kdo mate radi balkansky gastro spirit..jednoznacne doporucuju...nedavno jsem tam byl s celou familii a naprosto jsme chutove upadli do pozitivniho transu :))

    k detem byli klasicky balkansky mili a dovolili jim temer vse :))

    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ANDR3_I: kromě kávy:)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KOM: taky dorucuju Milleme!!
    KOM
    KOM --- ---
    MARIPOSA: Akorat jsem se vratil z Cafe Faux Pas a nebylo to spatny. Na Milleme se kouknu. Bydlim v Kolinsky, tak bych chtel neco mezi Jirakem a Florou spis :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    KOM:
    Můžu doporučit Šlágr na Francouzské (ale snídaně mají bohužel až od deseti), Café Faux Pas na Vinohradské, Milléme na Jiřáku... snídaně mají i v Zanzibaru v Americké, ale tam to nemám vyzkoušené.
    KOM
    KOM --- ---
    Ahoj, chodite pres tyden nebo o vikendu nekam na snidane? Pokud ano napiste tipy. Jo a vitpny odpovedi jako snidam doma ani psat nemusite ;) Diky
    AMPARO
    AMPARO --- ---
    Dotaz, prosba... nemate nahodou nekdo zkusenost s Mlsnym kocourem na Miraku? Myslite ze je to vhodny na obed po promoci (bohuzel az ve dve/pul treti) pro 8 lidi vcetne jedny babicky? Popripade tip na prijemnou (klidnejsi) restauraci s dobrym vinem i pivem a jidlama do dvou stovek? Dik moc..
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    nejaky cajomeeting?? sel bych prozkoumat nekjakou z mistnich cajek, prida se nekdo??
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: já vim. ten film byl asi 20 let expirovanej, tak to vypadá jak hi-tech od applu:)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: cywe to vypada jak instagram! :-)

    btw ta opravena tancirna - je to verejne pristupny a vyuzitelny pro blbosti jako amatersky divadlo nebo pristi sraz fireshow? nebo to ma nekdo pod palcem a nikdo tam nesmi pokud si nekoupi pivo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam