• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    EDASX
    EDASX --- ---
    hmm na miraku je takova, ma to dost vzonsnej nazev (je to vedle novyho cinskyho bistra kousek od italsky ulice) - tak ta je strasna, grosetto je tradicne OK... pizza einstein... nadprumerem... a pak jedna vedle praveku, tak tam sem parkrat byl a dycky spokojenej... a nebylo to tam ani tak drahy...

    jo jinak best zradlo je v sonore, neni to na vinohradech ale asi 15m od nich - je to tam teda drahy (pocitejte tak 200+/jidlo) ale je to nater... mexicka hospoda nejvyssi kategorie =) ted mi vypadlo jak se ta ulice menuje ale je to asi napul cesty mezi florou a jirakem na zizkovsky strane =)
    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    Chjo...Nema cenu to tu resit. Mam asi jiny vkus...
    Jinak - kdyz uz jsou tu ty cinske buface....co takhle i italske pizzerie?
    FIN
    FIN --- ---
    z dlouhodobeho hlediska se pripojuji k tritonovi - bufac lepsi rerstaurace
    EDASX
    EDASX --- ---
    vono dle me zalezi jestli si u toho hrocha das to jidlo za pade nebo za kilo =) a taky zalezi co si das =) ja sem mel v tom dolnim 2 ruzny jidla a jedno se nedalo zrat a druhy bylo super a tam nahore to plati obdobne =)
    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    TRITON: no, tak to pak asi chodim na spatna jidla. Tohle se mi stalo...max. po druhe v zivote
    TRITON
    TRITON --- ---
    AELIRENN: U jídel,které mají omáčku základem jídla,by měla tato být zvlášť,a to je myslím normálním zvykem u všech bufetů ctící původní tradice čínských jídel. :o)
    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    TRITON: to je zajimave.... Asi mam jine chute nez vetsina lidi.... Nevim, davala jsem si tam pred nedavnem sladkokysele kure a krom svestkoveho vina, mi dali omacku do jedne misky a ryzi do druhe, coz nebyva prilis castym jevem. A vazne mi to chutnalo mnohem vic nez v tom bufetu o kus dal...Vic zeleniny, vic masa... Nevim...
    Ale ok, asi bychom tu nemeli resit jenom buface;))
    Omlouvam se.
    ALCA
    ALCA --- ---
    restaurace Orionka.....typická česká hospoda......hotovky okolo 50Kč, pifko za 16,- v létě dobrá zahrádka. Je to na zastávce Orionka na rohu Říčanské a Hradešínské
    TRITON
    TRITON --- ---
    AELIRENN: Bei-Dai-He,tak je to správně napsáno,teď jsem šel okolo :o),má vynikající kuchyni,kterou vaří napůl šikmoočka a češi. Je to naproti pasáži Práva.
    Čínská restaurace naproti Pavilonu,bývalá hospoda u Hrocha,poté Kapitána Hooka, je trochu dražší a jídlo není tak dobré.Vaří ukrajinci.Je sice hezké,že vám dají napít švestkového vína,které je vynikající,ale jídlo ne-e-brat.
    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    TRITON: nevim, ja osobne jsem byla v obou a oba buface mi prisly dobry...
    No mozna ta restauraco-bufac byla lepsi...
    TRITON
    TRITON --- ---
    Když jsem teď četl upravenou nástěnku,ten čínský bufet ve Slezské,myslím tím ten dobrý,protože jsou v jedný ulici dva na rozdílu cca 50.metrů :o), se jmenuje Bei-da-Hi.
    RETAL
    RETAL --- ---
    Dnes jsme byli s přítelkyní v Nosferatu na večeři. Je to opravdu příjemná restaurace s dobrou obsluhou i kuchyní.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja momentalne jsem mimo CR..
    tze zatim nic
    tak max ze mame kolem 25 tisic obyvatel a asi 6 hospod/restik :)))
    FIN
    FIN --- ---
    Restaurace U pošty

    restaurace U pošty se nachází přímo na křižovatce ulic Moravská a Budečská. jedná se o klasické hospodské zařízení, nicméně na pomyslné hranici hospoda/restaurace směřuje k restauraci. obsluha ochotná. kuchyně velice dobrá a to jak u euroblafů (všelijaké ty minutky a rychlá jídla daná moderními standardy), tak u klasické kuchyně českého typu. ceny ucházející, denní menu výhodné. rozhodně lze doporučit k trvalejšímu stravování.
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    KASUMI: Velika omluva. Nerad bych, aby me nekdo povazoval za pragocentristu, prestoze na Prahu nedam dopustit. Brnenske Vinohrady samozrejme i nadae bereme pod sva ochranna kridla a zverejnime vsechny informace, kterych se nam o nich dostane!!!
    TRITON
    TRITON --- ---
    KASUMI: No tak nám přibliž taky krásu Brněnských Vinohrad,třeba nějaký fotečky,články a tak. Co ty na to ? :o)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    co se to tady deje?? uaaaaa
    chudacci brnensky vinohrady...zmizely ://
    KAROLKO
    KAROLKO --- ---
    Keby Bernarda, ale maju tam aj tocenu kofolu :D
    FIN
    FIN --- ---
    další doplnění: kafárna na kus řeči má i venkovní zahrádku a točej tam výborného Bernarda

    další info zde:
    http://sweb.cz/kafarna/
    KAROLKO
    KAROLKO --- ---
    Doplnam ze v Sklipku 21 je dost vhodne mat dopredu rezervacku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam