• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: právě jsem se zasnil...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: on zaknuci a oodbehne o pet metru dal :-D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    FIN: no oficialni cestou asi nikde, ale muzes se partyzansky postavit pred dum s elektrickym bicem a kazdeho odhodivsiho pratelsky pocastovat peckou do ledvin :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: vynikající nápad. kde to můžu podepsat?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    k popelnicim by mohli instalovat odhanece na duchodce... proti psum mi to prijde takovy divny .. jako kdyby lidi za odhozeni zvejkacky dostavali elektrosoky
    FIN
    FIN --- ---
    OMNIHASH: nemáš něco takového taky na "průměrného voliče"? :-) tak jeden ks bych si určitě prosil :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: nějakej ultrazvuk bo co..není slyšet nic, ale pes zaknučí a poodběhne o pět metrů.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: zvuk vysavace?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    asi tak...míra osranosti a ochcanosti našeho baráku byla taková, že sme nainstalovali akustickej odhaneč psů, co se spíná na fotobuňku...
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    jista mira fasizace je na miste. ale z ktereho uhlu pohledu, ze? :]
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    FIN: to ale , jak jiz bylo receno, nijak nesouvisi s voditkem:)
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: aha. tak to je má hlavní námitka, protože drtivá většina až polovina to dlouho nedělala, čímž nás, nepejskaře, nesmírně srala. takže je to možná překvapivé, ale když poldové začali pejskaře buzerovat, kupodivu měli podporu nemalé části nepejskařů :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    FIN: to urcite jo:)
    ja jsem ale pejskar od konce podzimu 2012 a muj nazor byl vzdy stejnej
    (oc jsem vetsi obhajce chozeni psu na volno, o to vic bych treba sikanoval lidi, co neseberou po psovi hovno - i z pohledu toho, ze soudneho cloveka nepejskare, musi roztrousena psi hovna srat X krat vice, nez opes bez voditka:)
    FIN
    FIN --- ---
    asi bych neměl říkat, že na volný pohyb psů existuje i pohled jiný než pohled pejskařův...? :-)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HCS: jses v riegru za 10-15 minut chuze pres parky :) - projdes kolem bohemky stadaku - nahoru ke kafaci - pres korunni do Cechovejch sadu a pres vinohradskou do riegru :) A tam je to tak, ze pod mekenama (to je ta budova u zahradek) jsou 4 'loucky' pro venceni bez voditka - u mlikarny ;)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    HCS: je diametralni rozdil mezi pristupem prahy 2 (buzeranti) a prahy 10 (pohodari), takze park ve Slovensky rozhodne vpohode, pak Cechac, ale tam zas ten imbecilni mestak buzeruje, kdyz pes stoupne jednou tlapkou mimo travnik (jakoze fakt, to neni vtip)
    a jinak moc nevim, no, kazdopadne za zruseni volneho pohybu psu u skolicky muze reditelka Kladsky co jsem slysel :-/ a to jsem ji mel kdysi na vytvarku
    HCS
    HCS --- ---
    NE7RA: jó rígráče závist, velkej park s výhledem a na pivko na zahrádku a tam to je teda jak? rád bych ho vzal někam kde se může legálně proběhnout
    HCS
    HCS --- ---
    NE7RA: čas dělat nový konexe:)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HCS: u toho kafe na pul reci to snad bylo povoleny - ale mam pocit, ze se tam pak delala nejaka petice. takze to tam uz mozna zakazali no. Ja se prestehoval do Rimsky - takze ted chodim do riegru. asi nejlepsi
    HCS
    HCS --- ---
    LA_PIOVRA: Havlíčkovi sady jsou taky P2, to je zajímavý a přitom jak tam nebo i kolem Kus reci skoro neuvidis psa s voditkem:) a existuje teda nějakej park kde je to dovoleno?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HCS: ja tam vencil skoro 3 roky - vec se ma tak, ze pokutu dostanes - ale ja tam chodil bez voditka a z fizlama jsem mel pratelskou domluvu, ze pokud me vyfotej, maj pokutu. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam