• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SPIPI: on to chce i se sluzbama, ale i tak souhlas, ze to neni nerealny
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    kluci asi dlouho nekoukali na inzoše, 2+1 do 11 tis. celkem v klidu..
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: i to je imho dost optimismus
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tjn, nechtel jsem bejt skarohlid, ale na vinohradech za 11 sakum prdum spis tak garsonku
    FIN
    FIN --- ---
    hm, optimisti
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak v tý restauraci jsme byli velice spokojený.. příjemná obsluha a moc dobrý jídlo. jen tam zatim nemaji pípu, což může bejt našinci líto, ale pohoda. jsem pěkně nacpanej
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: no dobře, ten muj poslední příspěvek možná trochu zavání naivitou.. :)
    lepší asi bude si udělat úsudek, až to tam omrknu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DARKJESUS: diky
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DYSTOPIK: to je možná ten důvod, proč zkrachovali...jinak takovou hospu mám v baráku. Nějakej indicko-ruskej páreček, co si myslí, že moravský piva za 40,- sou ta pravá cesta, jak si splnit sen...zatím mám podezření, že sem furt první i poslední návštěvník.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: tak tu jsem vůbec nezaregistroval (a to v chodský bydlim)

    podle meníčka to vypadá jako taková klasika s tim, že by měli vyvíjet nějaký aktivity, jako infocentrum, dětský koutek v nepálskym stylu a kulturní centrum a píšou tu (na tom letáčku, na stránkách to asi bude taky), že ze zisku financujou rozvojovou pomoc nepálu (především stavbu základních škol), tak snad to budou dělat lidi, který mají vyšší zájmy, než jen kšeft
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    SARAJ: na kozni jsem chodil k Dr. Sedovi - http://www.doktorseda.cz/ - nevyhoda je, ze bez objednani jen dopoledne.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DYSTOPIK: no, třeba budou úspěšnější, než ta indická restaurace před nima
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a ja se pridam z dotazem na doktorky - doktora - shanim kozare.nemate nekdo doporuceni?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    dostal jsem od slečen na ulici letáček na novou restauračku v chodský. Vypadá to jako příjemná záležitost pro mlsný jazýčky. Asi to půjdu zítra prubnout

    Aktuality - Yak Yeti
    http://www.yak-yeti.cz/
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    HABRENKA: Díky, nechám si ji v záloze. Pavlák je ještě slušná dojezdová zóna, ale k Pášovi bych mohla dojít pěšky :-)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    HABRENKA: aha, pardon, to jsem nejak spatne pochopila...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANICHQA: to je ale pediatr...
    RYBKA: ja chodim k http://ethel-ludvikova.cz/ a jsem spokojena, ale dojezd by byl tak tak, jedenactkou na pavlak...
    Páša je dobrej, ale už není nejmladší, pokud si dobre pamatuju
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    CMLKA: To už je pro mě z ruky. Ale i tak díky :-)
    KU_RE: Díky, zkusím ho :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam