• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    SPIPI: ok, já psala, že jsme měla ten pocit ..... asi máš pravdu ...
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    LENGYANG: řek bych, že ta restaurace byla založená někdy ve druhý polovině 90. let.. 9 let jsem chodil Třebízskou na základku a za komára, ani krátce po něm, tam rozhodně nic takovýho nebylo. Každopádně na mě osobně tahle restaurace vysílá nějaký negativní vlny a nikdy jsem tam ani nevlez..
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    KEDAREK1: U básníka Pánve, prý kdysi bylo vyhlašeno svými tataráky, na to konto jsme tam byla (cca 5 let zpět) - v menu nabylo naprosto nic zajímavého, tak jsem si dala kachnu, která byla naprosto průměrná, a za ty prachy to nestálo. Pak jsme se nechala ukecat cca před rokem, opět žádnej zázrak :-(

    Mám pocit, že tahle restaurace byla za komančů a krátce po revoluci velmi luxusní, ale nejspíš už má nejlepší léta za sebou ... vevnitř kobece, červené záclony, kovaný nábytek - tak trochu kolotoče.... kdyby měl někdo aktuálnější informace, tak dejte vědět.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    RED_KOMUSO: Aha, jasně! Díky :-)
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    RYBKA: roh slezský a hradecký
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    RED_KOMUSO: To je kde?
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    RYBKA: bergneři?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Poraďte mi, kde v okolí Flory mají dobré utopence?
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    DARKJESUS: jj, je to místo RAFO prodejny :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARKETUSHKA: zvenku mozna :) kazdopadne jestli je FISHpoint hned vedle vchodu, tak tam se stridaji/li obchody kazdej pulrok :) jediny RAFO tam vydrzelo asi 2 roky
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    DARKJESUS: Tak vcera cestou domu jsem se na to zamerila a je to vazne tak. FISH POINT je Vinohradska 55. Barak ma novou fasadu az od prvniho patra jak pises, ale jinak nijak zasadne hnusnej neni :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARKETUSHKA: mozna predelali fasadu, ale co jsem tam byl asi pul roku zpatky, tak byla fasada nova az od prvniho patra, dole kolem vchodu je to hnusny a zevnitr taky :)) ale zilo se mi tam fajn, to jo.
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    DARKJESUS: Tak osklivej barak mi to neprijde, ale s hnedyma dverma to je a podle googlemaps to je vinohradska 55, tak nevim :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARKETUSHKA: Vinohradska 55 urcite ne, tam jsem jeste asi pred rokem bydlel, ted je to napul vystehovanej, starej, osklivej barak s hnedyma dverma
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    ANICHQA: Prestehovali se na vinohradske vys, tento tyden jsem ho objevila u zastavky vinohradska trzice smer od vaclavaku. je to vinohradska 55 myslim.
    BLAF
    BLAF --- ---
    OMNIHASH: Vida, zrovna pred chvili kdyz jsem kouril z okna jsem zmercil podobneho kocoura naproti v baraku (Slezská 128), a prislo mi divny, ze jsem ho tam nikdy predtim nevidel.
    (ale bylo to na balkone v nejvyssim patre, takze to bude nejspis nebude on)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Dobrý den, dne 15. 5. 2013 se v Hradešínské ulici ( Praha 10 - Vinohrady) ze zadní zahrady domu č. 39, popř. ve vnitrobloku ztratil kocour slyšící na jméno Timofej. Je kastrovaný, očkovaný. Stáří: 6 let.Váha: 7kg, přes léto méně. Tělo svalnaté a podsazené, barva tygrovaná do stříbřita, ocas velmi dobře osrstěný viz. foto. Plemeno: Sibiřská kočka bez PP



    Pokud jste ho zahlédli, dejte mi prosím vědět.
    Předem moc děkuji!!!

    Alena Kocourková
    stepankova.a@centrum.cz
    tel.: 734 537 651
    Za nalezení odměna samozřejmá.



    TRPY: se bude povinně stydět aspoň den za totální ignoranci na internetech
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    jinak, u obslužnýho vjezdu do vinohradský tržnice je takřka neomezenej zdroj banánovejch krabic, kdyby někdo potřeboval na stěhování.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    MR_DAN: To bylo vedle, jak je ted Kofein.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    SARAJ: sakra dlouho? nebyla tam predtim nahodou nejaka Zatecka knajpa? nebo to bylo vedle?
    rekni ze vedle, nebo si budu pripadat jak starej dedek :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    REINITA: tak to uz jsem fakt stara a blbnu:]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam