• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    PVO
    PVO --- ---
    ok vim co myslis. diky
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    jeden je na tom kulatym namesti....americka ulice? nebo uruguayska?
    druhej je na Letny primo u technickyho muzea
    PVO
    PVO --- ---
    a kde je zanzibar - neni nahodou nekde na maly strane (tedy v tom ghettu, kam se vinohradakova noha nesnizi, aby vstoupila:))?
    FIN
    FIN --- ---
    nástěnkářům: můj odstaveček "Čínské bufety (na oběd dobré, na večeři se slečnou už méně):" hovoří o bei-dai-he, který je pod tím :-))) jinými slovy, je to doporučení téhož podniku (ještě z doby, kdy hned vedle za křižovatkou NEBYLA ta restaurace:-)
    PVO
    PVO --- ---
    to mi lichoti :-)
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    PVO: 1. Omluva za podsouvani cizich zasluh, 2. ad internetove odkazy: davam ti prava k uprave nastenky... :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    asi vinohrady vobejdu s fotakem a nafotim jidelaky a exteriery woe =)
    PVO
    PVO --- ---
    co takhle k infu o restauracnich zarizenich hazet odkazy na jejich webove stranky, zvladl by to pan spravce? at si kazdej muze predstavut udelat taky trochu sam... (cimz se nezrikam osvedcenych a tolik popularnich reportu)
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    fin:tak jest :-(
    pivo bezkonkurencni ale kuchyn sla do hajzlu a ted este podmiraky...rozladily nas tam vsechny..a to sme tam fakt stamgasti
    FIN
    FIN --- ---
    MOTYLOJD: tebou uvedené dvě připomínky shledávám naprosto pravdivé, a proto není břežanka podnik no. 1, jako ještě před 2 - 3 roky bývala... vařili o dost líp.
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    edasx:tlumoc,ale rekni mu taky at si poridej lepsiho kuchare,ze jim utikaj hosti a at propleskne obsluhu ze toci obcas sluhne podmiru :-/
    EDASX
    EDASX --- ---
    zluta pumpa je mohutnej killer sama o sobe - od tamtud se snad neda dostat v poradku domu =)) nejlepci podnik - problem byl jen jednou s jednou servirkou ktera nam napocitala nejaky cigara i kdyz (coz nas tehdy fakt dostalo) zrovna nikdo nekouril a ani si cigara nekoupil =)) - pak uz sem ji tam nikdy nevidel =) - pumpa ma 10b z 10 =)

    jinak tu chvalu na brezanku budu tlumocit majiteli =) bude mit urcite radost =)) - ale obcas tam ta obsluha krapet vazne =)
    ALCA
    ALCA --- ---
    dík......zkusiíím
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    esli na pivo tak na Brezanku
    ALCA
    ALCA --- ---
    na pití, normálně zajít jenom s kámošema
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    myslish na jidlo nebo na piti? nebo saloonek jako na vecirek?
    ALCA
    ALCA --- ---
    doporučtě mi nákou dobrou hospu na víkend, kde berou stravenky. Napadá mě zase jedině Pastička, ale nechce se mi tam v pátek i v sobotu. Něco pohodovýho ne moc drahýho........a hlavně aby jsme si sedli, v Pastičce to chce rezervaci.
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    ajo...londynska ...ja vedel ze to je neco s anglii....:-))
    Pak este roh Ljublanska Koubkova je Na Hotylku...zvlastni knajpa tureckejch mejitelu...klasicka delnasofka taky...Ovsem!!! krizem ppres krizovatku jest podnik zvany ALVA...sic tam nevari,je tam sqele a hlavne tam vyrabej CHLAST!!! maceraci bylin...doporucuji specialitku zvanou VINARIKO...kdyz se pan majitel(a obsluha v jedne oosobe) opije,vytahne pricnou fletnu a opile stamgasty a sqele zahraji!!
    PVO
    PVO --- ---
    a o ulici vys, coz je belgicka, je mocnej dvojblok zluta pumpa a meduza
    PVO
    PVO --- ---
    nejlepsi zahradka v parze... akorat ta ulice se jmenuje londynska :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam