• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    IFKA
    IFKA --- ---
    LENNIEG: spis predej klice na policii, jestlis to jeste neudelala. tak se majitel najde nejrychleji:)
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    Ahoj. Dnes kolem 17.00 jsem nasla na zastavce Sumavska klice od auta zn. Skoda. Prosim sdilejte tuto zpravu mezi kamarady, doufam ze se najde jejich majitel. Dik.
    TYEN
    TYEN --- ---
    FLLIP: díky za tip, zkusím.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TYEN: Ja chodím uz 17let na Pandu do Krkonošský, prý jsou ostatní veterináři o neco levnější, ale ja jsem spokojeny.
    TYEN
    TYEN --- ---
    ahoj, někdo doporučení na dobrýho oveřenýho psího veterináře? díky
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Tsss tady by se ferove uzivil "hodinovej manzel" (:
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj. Není tu někdo kdo by mi zapnul wavky? Neumim to s nima a bojim se jich :D Nabízím flašku bílého ;) Zastávka Perunova, rozhraní Žižkova, Vinohrad a Vršovic :)
    TYEN
    TYEN --- ---
    ahoj, našel by se tu chlap s vrtačkou, který by mi za oběd/večeři pomohl v bytě na Korunní přivrtat garnýže? kdyby se mu chtělo dneska, tak ideálka :) více v poště. díky!
    GIULIETTTA
    GIULIETTTA --- ---
    Hezký den, ráda bych Vás všechny pozvala na benefiční koncert TATA BOJS, BITUMEN BEAT a UGC, v neděli 3/11 v Retru Praha. Výtěžek akce podpoří azylový dům pro matky s dětmi, který provozuje občanské sdružení R-mosty. Přijďte si užít báječný večírek a podpořte dobrou věc!!
    [ TATA BOJS, BITUMEN BEAT a UGC hrají pro R-mosty! / koncertconcert / 3.11.2013 / CR - Praha - Retro Music Hall Praha ]

    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    RED_KOMUSO: hlavně si tam nechoďte dělat klíče - je tam sice záměčník, ale zhruba z 15 pokusů ho zastihnout v posledních 4 letech tam nebyl ani jednou
    LUSY
    LUSY --- ---
    Děkuji všem za tipy, dám pak vědět jak jsem dopadla :)
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    LUSY: Kolínská 17 vchod ze dvora. Boty jsem si tam nikdy dělt nenechal, ale drahý určitě nejsou. Je to taková poctivá česká dílna, alespoň tak působí.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj Nevim jestli pani dela i boty ale co vim je, ze je moooc sikovna a neni draha OPRAVY ODĚVŮ - VANÍČKOVÁ EVA
    Malá Štěpánská 1932/3
    120 00 Prague 2-New Town
    222 231 482
    opravyodevupraha.cz‎
    FIN
    FIN --- ---
    MIKULAS: tak to zní jako malý zázrak. díky za info.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    LUSY, FIN: jak je zastávka Rokycanova (136, 175), tak roh Rokycanova/Koněvova - nějaké brašnářství a obuv, název nevim, ale zatím jsem tam vždycky pořídil dokonale. Oprava snowboardových bot, treků, výměna zipu u bundy a batohu. Pokaždé do druhého dne nebo na počkáni v řádech desítek korun.
    REINITA
    REINITA --- ---
    s Pavelkou mám také velmi dobré zkušenosti.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    jojo, Pavelka jede snad ještě od komoušů a nikdy sem si na něj nemoh stěžovat. Buď to opraví, nebo tě pošle někam, kde to zaříděj.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    HABRENKA: dik!zkusim ho
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SARAJ: lakovky nevim, jak jdu moc opravovat, zkusenost nemam, podpatky podrazi/meni,
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    HABRENKA: zvlada i sedrene podpatky od kostek a lakovky?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    HONZAF: porad tam je, dum c. 24 ca, nemuzu se ted kouknout na mapu. je slusnej a rovnou rekne, co umi a co ne, jsme tam roky spokojeni, ceny ferove
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam