• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CYBERKOTLIK: tam jsme meli leta kancelar a nikdy nic, kde se auta vykradaj je v Balbinove, Na Smetance, ve Spanelsky a tak, pac relativne malo frekventovane a smazkodrom u Muzea je za rohem.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Asi ziju na jinejch Vinohradech, protoze parkovani od dob modrejch pruhu neni problem:)
    Ale jsem "snob" a "levicak", takze je to jinak jam ma byt.
    I tech privatu je tu asi dost:))
    MAPY.SEX.CZ
    http://mapy.sex.cz/#map=0&lng=1&ix=10188&iy=7211&zoom=4&o=255
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    FIN: pravda, mel napsat fetacke brlohy s varnou pika a byl by blize:)
    FIN
    FIN --- ---
    CYBERKOTLIK: parkování je problém, ale výčet "sidliste naplav, studentskych brlohu, privatu, levicovych fanatiku, gayu a jinych snobu" mě vysloveně dojal :-D
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LA_PIOVRA: tak napri takova slovenska znamena automaticky vykradeni vozu do hodiny, pokud tam clvoek (pres varovny zbytky rozbitych okynek na chodniku) zaparkuje
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: jo, to rozhodně ano. zajímavé je to především výpovědní hodnotou o svém autorovi, která by se imho vešla do třípísmenného slova se 3 souhláskami, z nichž jedna je slabikotvorná :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    No, rekneme, ze me to zaujalo:)
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: definuj v tomto slova smyslu "kvalitu" :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Kvalitni nazor v diskuzi idnes:)
    Vinohrady jsou adresa, ktere se clovek, ktery ma auto a rad by ho i zaparkoval, obloukem vyhne. Z uzasne rezidencni ctvrti se stalo sidliste naplav, studentskych brlohu, privatu, levicovych fanatiku, gayu a jinych snobu. Ve vysledku to v kaznem druhem okne vypada jako pri malovani a v kazdem druhem vchode jako v roce 1950. Opravte mne, pokud se mylim.
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    IFKA: To mi vubec nenapadlo, ale stastna majitelka se nakonec sama nasla v utery. :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    VON_GILOTINE: díky bohu za to, alespoň to trochu vyvažuje všechny ty vyndanecký bary v okolí pošty.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MR_DAN: tak modri duvody znaji ze, tezko se divit
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VON_GILOTINE: a navic je na zlomu baru a gay baru :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    monolok je exemplarni poshstvo.

    slusny lidi chodej do Boudoirru. ale ten je nejasnej pac je na zlomu vrsovic a vinohrad
    FIN
    FIN --- ---
    ostatně dnes víme, že tento gigant napsal v demínce ještě jiné reminiscence

    T. R. Field

    Cvocká

    Dneska už vím,
    co si počnu:
    nasadím si na dukát
    černou kvočnu.

    Budou se líhnout
    zlaté mince,
    vydláždí mi cestu
    do blázince!


    a


    T. R. Field

    Blázinec orbis bis pictus

    Na kopečku blázinec,
    pod kopečkem hambinec
    a uprostřed na stráni
    zdravým hrana vyzvání.
    FIN
    FIN --- ---
    a jelikož máme vánoce, připomeňme si giganty naší čtvrti - veliké lidi, kteří se tu snad nenarodili, neprožili zde život, ale zato se tu uchlastali... protože i demínka:
    Demínka
    http://www.deminka.com/
    jsou pořád vinohrady. a tyto vinohrady staly se osudné t r fieldovi:
    Pivní životní pouť T. R. Fielda - Pivní deník
    http://www.pivnidenik.cz/clanek/525-Pivni-zivotni-pout-T-R-Fielda/index.htm
    jehož odkaz lze jednoduše shrnout takto:

    T. R. Field

    Letecký přípitek
    (Nadporučíku letci V. S.)

    Co by tomu řekla tvoje letka,
    kdyby ses jí nalil jako štětka?
    Přece víš, že jako voják – letec
    máš se vždycky nalít jako – štětec!
    FIN
    FIN --- ---
    SA_KRA_: další chytrej. ano, to skutečně píše. a když se podíváš na celý můj způsob psaní, je celkem jasné, že jsem líný přimáčkávat Shift. a teď, když to máme vyřešené, z5 k původnímu zádrhelu :-) takže jsi náplavka?
    FIN
    FIN --- ---
    SA_KRA_: začni mluvit česky a v celých větách. vinohrady jsou ještě pořád patricijská čtvrť. anglické zkratky slouží pro styk s obyvateli primitivnějších kolonií...
    FIN
    FIN --- ---
    RYBKA: no to byl zbytek té smyčky. ono se tam ve skutečnosti parkoval nesmělo a jednu dobu to chlupatý vobčas vybrali, ale okolí to vcelku ignorovalo :-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    FIN: Rekonstrukce proběhla asi tak před 3 roky, předtím tam bylo takový podivný parkoviště.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam