• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: +jak říká Fin.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SPIPI: to se jim bude líbit, až jim to budou očurávat psi a noci na tom spát a oblívat ožralové. Nápad je to super, ale spíš do vnitrobloku než do veřejného prostoru
    FIN
    FIN --- ---
    SPIPI: jo. na krásným trávníku, kde sedí a leží spousta lidí a koukaj na jedno z nejlepších panoramat prahy, bude stát debilní office. asi aby tý zeleně bylo ještě míň (že zdravím idiotskej projekt na "revitalizaci" jiřáku)... kde se podepisuje petice proti?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: proc? na me to pusobi jako smysluplnej projekt teda, s jasnym cilem a vuyzitim.. nebo je v tom nejakej zadrhel?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SPIPI: to doufám, že se jim na to nepodaří ty prachy nasbírat..
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Studenti vymysleli pracovnu v parku, stát by měla v Riegrových sadech - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/...riegrovych-sadech-di4-/praha-zpravy.aspx?c=A140703_2079342_praha-zpravy_bur
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    KEDAREK1: Je tam u ty skoly hned po riegracema na rohu italsky a polsky
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    JOHNNY: Taky jsem to postrehnul , mohl by jsi prosim kratce popsat o co vlastne jde?:) Dekuji
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    Otevrela nova komunitni zahrada v ulici Na Smetance pod riegracema. Moc prijemny misto
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    tady by to taky nemělo urazit:

    Kašnobraní proti zrušení fontány Sjednocená Evropa a výduchu metra na Jiřáku


    a debata k tématu


    Víc třeba tady
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    KEDAREK1: zrovna se mi vyklada ve sladkaci, ale kolem 6 bude k dispozici. kdyztak posta
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    MR_DAN: Moc dekuji, vim o tom foru, ale zkousim i zde, dekuji ti
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KEDAREK1: sam bohuzel nepomuzu, ale kdybys nesehnal, tak doporucuju: [ STONED MOVING AGENCY ]
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Cauky, nemate tu nekdo vetsi auto? Chtel bych neco prevezt asi 2km z Ruske na Slovenskou dnes po seste nebo v prubehu zitrka. Jen prevezt, skrin si rozlozenou odnosim i vynosim sam. Posta, dekuji
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KEDAREK1: na uzeniny do italske, kraji si sami a sunku od kosti a spol tam maji luxusni. maso jak kdy a polotovary u mne skoncily, mivali vybornou vinnou klobasu a uz dvakrat ji zapomneli okorenit, takze to byla jen strouhanka neslana a bez chuti a kdyz jsme to sli vratit, ze asi omyl, tak jen pokricili ramenama... a maj tam trochu drazsi maso nez jinde. na ohanku chodimna belehradskou, u tramvaje bruselska a pro kureci a ted uz i ostatni "jendnoduchy" maso na francouzskou u jana masaryka, maj to vzdy cerstvy a dobry, jeste jsem nepotkala eror, uzeniny normalni, zadna slava ale nikdy nic spatneho nebo oschleho. zajimavejsi masa pripadne uzeniny, prejt a tlacenku na trhach na jiraku
    DHA
    DHA --- ---
    V poslední době docela ráda chodím do Italské, pokud to není už moc z ruky.
    IFKA
    IFKA --- ---
    KEDAREK1: Na farmářské trhy k maďarskému stánku.
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    KEDAREK1: kolem korunní nevim, ale jednou za čas si udělam výlet na tylák pro nejlepší paštiku a tlačenku.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    cau, kam codite do uzenarstvi kolem Korunni? Ja chodil an Sumavskou, ale ta prodavacka me nebavi a hlavne mi dala uz dvakrat oschly salam suchy:) Dikes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam