• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Tak hlasim, ze plodu znacne ubylo, ale porad jich je tam dost a jsou pozivatelne:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MAD_: zajdu za chvili s pejskem ven a prijdem to kolem:)
    MAD_
    MAD_ --- ---
    LA_PIOVRA: bojim se, ze s plody to uz nebude takova slava, vcera pred osmou jsem sel kolem a nejaka zenstina to tam soustredene ocesavala
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MR_DAN: LEDOFREDO:
    hele doslo mi pak, ze mi kamos rikal, ze ho nedavno potkal nekde v hospode, tak sem si to overoval a prej ho vida u vystrelenyho voka celkem pravidelne a i bydli nekde pobliz .. tudiz, jak moc je ta tvoje informace overena ?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Vcera me zaujalo, ze tady:
    http://www.mapy.cz/s/bS5l
    jsou dve male svestky obsypane plody.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tybrdo, tak to je hustý, to sem nevedel
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    LEDOFREDO: jj toho jsem myslel, vpohode chlapik, nasli ho tenkrat zastrelenyho nekde ve krovi v cechaci...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    MR_DAN: maj duhovou vlajku pred vchodem, stokrat kradenou :)
    je to tam prijemny, jen vecer uz fakt vedro, ale ja jsem treba pred nedavnem teprve zjistila ze maji zahradku..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MR_DAN: kteryho majitele loskutaka myslis? Naposled to tusim míval nakej subsahařan Martin než z toho bylo PFko. Nebo myslis ještě někoho předtím?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VON_GILOTINE: mas pravdu ze u budoiru mi nevadi chodit na stejny strane ulice..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    THEODORT: sry je fakt zasadni rozdil mezi gay-friendly a gay.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MR_DAN: hele je to tam supr, ale kombinace gaybaru a nepamatovani si koncu party tamtez.. nebezpecnej sport
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    THEODORT: tak asi zalezi na individualni mire tolerance :-) tusim ze to prezentujou jako gay-friendly bar...
    ja jsem tam parkrat docela dobre zaparil, to zas jako jo
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MR_DAN: napul? napul??? od ty doby co maj duhu ve vyloze jsem tam asi nebyl, pripadne (a to je horsi) si to nepamatuju. jo, vlastne jednou jsem v naprosto silenym stavu pomahal dolu snaset odpadnuvsiho kamarada, to si pamatuju celkem dobre..

    od ty doby co se hipstri zacli shlukovat v zenitu tak je sladkac mnohem prijemnejsi misto
    BPX
    BPX --- ---
    MR_DAN: hele to sem zjistila az vcera a fakt sem o tom nemela poneti :))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    BPX: a navic je to napul gay bar.. a to se vyplati! :-)
    BPX
    BPX --- ---
    TYEN: nakonec jsem skoncila v Budoiru u sta ran...maj taky drinky a ne jen pivo, navic hodne slusna kuchyne do pulnoci a kdykoliv dorazim i po pulnoci, bejva tam zivo.
    Sice uz je to pomezi Vrsovic, ale cejtim tam novy stamgastvi :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TYEN: no jako ja tam zasel obcas kdyz to jeste byval ptak loskutak nebo jak se to menovalo predtim. ale posledni leta nejak nevim proc bych tam lezl, navoneni lide u prednich stolu mi vzdy spolehlive otaceli zrak a krok jinym smerem, ale tak to je o socialni citlivosti, nekteri lide takove veci vubec nevnimaji. tim hulenim a hlukem v noci si to proste postupne hnojili sami.
    FIN
    FIN --- ---
    TYEN: jj, vzadu se občas příjemně sedělo. (stran zmíněného drinku nemohu posoudit.) ovšem je fakt, že jsem si tam tu a tam chodíval prostě pro inspiraci, protože některé věci, co člověk slyšel - a to i když nechtěl a nesnažil se poslouchat, byly úchvatné :-) přeci jen se tam občas šampónci ze zlatých hnízdeček objevovali :-)
    TYEN
    TYEN --- ---
    JAMINA: diky!
    VON_GILOTINE:
    FIN: nejsem ani sampon, uz asi ani mladez, natoz zlata, ale ten podnik me bavil. jesli to zavreli kvuli nim tam beda. za me prijemna obsluha, akuratni priseri, bylo to na rande, na chlastacku i na jedno vecerni nedelni. meli nejlepsi williamsku v nachlazenejch panacich.
    BPX: napodobne...kam chodis ted? hledam nahradu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam