• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    FIN
    FIN --- ---
    SINC: korunní ulice je dost široký dlouhý pojem. zkus dostupnost http://www.pe3ny.net/internet-praha-2 a jestli bydlíš na tom správném místě, nemáš o čem přemýšlet :-)
    SINC
    SINC --- ---
    mate nekdo typ na nejakyho alternativniho poskytovatele internetu v oblasti Korunni ulicie?
    adsl je pekelne pomaly a kabelovka u nas (Korunni/Libicka) neni

    premejslim o http://www.airwaynet.cz/ , ale reference se dost lisej od hodne dobrych po hodne spatny
    LILY
    LILY --- ---
    Dobrá je MUDr. Dobrá (chodí k nám občas do lékárny a takhle v běžném jednání je to neuvěřitelně milá paní a recenze od lidí taky super), ale netuším, zda bere pacienty a ordinaci má kousek vedle, ve Vršovicích.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    Zubar uz se resil, nemate nekdo i kontakt na dobrou obvodacku?
    s nicim nemarodim, chodim si tam jen pro neschopenku ;)
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    LA_PIOVRA: Za mesic se stehuju, takze koberec proste pujde pryc :-) ale dik za nabidku!
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MARKETUSHKA: ze mesic budu v Praze, kdyz vytrvas, tak ti odemknu:)
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    LA_PIOVRA: Zavidim... Koberec proste vyhodim a kaslu na to :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    my ho ve vnitrobloku mame, hec:)
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    OMNIHASH: Vnitrobloky vetsinou nejsou verejne pristupne a v tom nasem zrovna nic neni...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MARKETUSHKA: v každým vnitrobloku asi tak desetkrát.
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    Ahoj, netusite nekdo, za nekde na Vinohradech neni takove to stare klepadlo na koberce?diky
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    LUSY: muzu doporucit mudr. landovou, www.landova.cz.
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    LUSY: Ahoj, dobra je ordinace MUDR Cichy v Milesovske (u jiriho z podebrad). Nejen on, ale i jeho ostatni doktori mili, sikovni a maji tam i napsano, ze prijimaji nove pacienty
    BLAF
    BLAF --- ---
    Neni zac :)
    LUSY
    LUSY --- ---
    BLAF: Děkuji za tip, i reference na internetu má celkem dobrý tak ho asi zkusím jestli teda ještě bere pacienty :)
    LILY
    LILY --- ---
    BLAF: díky, já jsem měla plombu posledně zadarmo, ale už je to asi tři roky.
    BLAF
    BLAF --- ---
    LILY: Ja tam tak casto nechodim, ale za trhani osmicky jsem neplatil nic navic, za vrtani a plombovani litr. Ale nejak nemam referenci, jestli je to hodne, nebo malo :)
    LILY
    LILY --- ---
    BLAF: a chce něco za návštěvu (kromě 30 Kč), za plomby atd.? Zjistila jsem, že se ty běžné zákroky dost liší u jednotlivých zubařů od zadarmo po několik stovek.
    BLAF
    BLAF --- ---
    LUSY: Ja chodim sem http://www.janstefan.cz/ a je to tam fajn :)
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj, nemáte tip na nějakého dobrého zubaře? Nemusí být nutně na Vinohradech ale v nějaké rozumné vzdálenosti... Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam