• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MAKROUSEK: A stačí to? Já mám teda dojem, že je výrazný převis parkovací poptávky nad nabídkou, a to i v rámci lidí, kteří by dle TP měli nárko na parkování v zóně.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BLAF: Parkovaci zony jsou mimochodem takhle nastaveny i kvuli tomu, ze tam, kde ma clovek trvaly bydliste, tece i velka cast jeho dani.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SA_KRA_: okolo vinohradskyho pavilonu jsou placene zony - o vikendech se tam da zaparkovat. cela pulka Slovensky ulice je uz praha 10 - tam jsem zaparkoval skoro vzdycky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Mimochodem, tohle se týká i Vinohrad: http://praha.idnes.cz/...ubna-2015-tramvaje-fmu-/praha-zpravy.aspx?c=A150118_190557_praha-zpravy_jan

    Jinak teda jako všude: prý to ROPID velmi tutlal, a dal to opět MČ k připomínkování v šibeničním termínu, aby se opět mohl ohánět "ale vždyť jste na to dostali čtrnáct dní, a stejně už se s tím nedá nic dělat." Doporučuju MČ zásobit připomínkami k zapracování.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SA_KRA_: Počkej, ze Skalky je to na Muzeum čtvrt hodiny. Pokud to potřebuješ jednorázově, tak ty garáže v OC Flora.
    BLAF
    BLAF --- ---
    SA_KRA_: Njn, parkovaci zony jsou holt vynalez stoleti. Toho, co to vymyslel, by bylo zahodno rozvesit po lampach.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    a taky to muze nechat na Morave a dojet vlakem, ze :))
    dik vsem za rady, vyhodnotim to.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLAF: ...což bohužel už zjistili všichni ostatní taky. Takže nejlépe v okolí metra Skalka ;)
    BLAF
    BLAF --- ---
    SA_KRA_: Doporucuju zajet nekam na Prahu 10, ta je zatim bez zon
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SA_KRA_: pak sou jeste v nekterych ulicich automaty (bila prerusovana cara) a tam se po sesty hodine vecer neplati, a myslim ze i o vikendu nejak taky ne
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    CYBERKOTLIK: o Flore vim, divam se podle mapky ze zrovna na Sumavske jsou parkovacky - tak to asi budu resit jima, potrebujeme auto vzdycky hodit pres noc nebo treba pulku nedele etc.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SA_KRA_: na flore je obchodak kam se to da hodit, a pak kdyz vidis na mape slepou ulici, tak je tam slusna sance, ze tam neprojede odtahovaci auto.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SA_KRA_: Tady je mapka. Na oranzovych ulicich muze stat. Ale tech je malo. Taky kdyz je to pres den, muzete si koupit takove stiraci karticky, ktere plati dve hodiny za 120 kc nebo deset hodin za 400 kc. Pak muze stat na modry.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    a jeste jeden dotaz - kde tak nejlepe zaparkovat? v okoli Miraku, Sumavske etc.
    nebydlim tu dlouho, nemam auto, ale jezdi za mnou muj kluk a ja vsude zatim videla modry a v posledni dobe i hromadu policajtu ..
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    FIN: tak to mate dobry!
    FIN
    FIN --- ---
    SA_KRA_: máme
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    Ahoj vsem, kam pro maso? Mate nekdo ozkouseno reznictvi Caizl v Sumavske?
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    KOM: zkušenosti s ní mám starší (určitě jsem tam nebyla třeba 5 let), nciméně docela špatné, pokud se to zcela nezměnilo, tak bych to neriskovala.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    ...tak to bude zaručeně pravda :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: nojo, prej se mu onehda nejak vymkla z ruky injekce :-)) ale nevim jestli se to opravdu stalo, to byly takovy ty historky stamgastu od Stelceru :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam