• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    RETAL
    RETAL --- ---
    HABRENKA: Mmch Žabky jsou franšízy
    iŽabka
    http://www.izabka.cz/expanze-a-franchising
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LAURA: patri pod tesco a tescu se tu uz moc nedari, plus se jim zabky moc nepovedly asi v nicem, takze ted nastal hromadny ustup... mne chybet taky nebudou :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAURA: A nebo tak.
    LAURA
    LAURA --- ---
    MAKROUSEK: eh, cože? Spíš jim tam lidi nechodili že to mají drahé. Prodavačka z žabky, co mám u kanceláře, rozhodně nevypadala nědšeně z toho, že přijde o práci.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAURA: Neni divu, kdo by taky chtel makat od nevidim do nevidim jako Vietnamci?
    LAURA
    LAURA --- ---
    LENNIEG: žabky se zavírají nějak hromadně jsem si všimla.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    LENNIEG: hura. to nemelo šanci obstát v te vietnamské konkurenci.
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    Pokud to nekomu z vas uniklo stejne jako me, tak provozovna Zabka v Korunni (zast. Sumavska) je od 4.5. zrusena.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Nevíte o nějaký hospodě v okolí (klidně blíž do centra nebo ve Vršovicích), kde by se dalo na plátně koukat na hokej a zároveň by se tam nekouřilo (když bude venku hnusně nebude to na to jít ven)?
    SINC
    SINC --- ---
    THEODORT: treba na Korunni by melo bejt do dvou mesicu UPC az po Orionku, do nedavna koncilo nekde u Vinohradsky vodarny nebo jeste niz, tak se to aspon pomalu zlepsuje
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ORTWORKA: wendulku taky můžu doporučit. Kromě toho, že faktury choděj naprosto náhodně, s nima za dva roky nemam snad jedinej problém.
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    VASHA: záleží kde bydlíš, když uvidíš jejich hotSpot, tak máš další možnost. http://www.wendulka.net/cs/internet/ap
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VON_GILOTINE:
    hehe, vzhledem ke vseobecne dostupnosti optiky po celych vinohradech.. co vim tak od francouzsky dolu k vrsovicky to je naprosto bez sance ve vyhledu cca 5 let
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    byvalo to i tak, ze kdyz si nasel aspon dva dalsi lidi v dome, tak vam UPC udelalo pripojku
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    VASHA: Francouzská a nenašel jsem nic jinýho, než O2, ale jede to dobře.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SA_KRA_:
    VASHA:
    UPC mozna zespodu od Vrsovicky.

    nahore ma par lidi link od CZF, pak airwaynet, jinak nic. kdyz fungujou dobre draty od kysliku, sel bych do nich, protoze bezdrat...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    VASHA: docela se ted rozjizdi UPC
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    VASHA: tam jsem pouzival O2 (Na Kozacce) - ale ted jsem se premistil jinam (Budecska) a tady jede napr. bezdrat (http://www.elreko.net/) a zatim spokojenost
    VASHA
    VASHA --- ---
    doufám, že jsem tu správně. Budeme se s rodinou stěhovat do bytečku u Grébovky. Nevíte někdo o výhodném internetu v této oblasti? Je O2 jediná šance? Dík.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    jinak teda - to uz nejsou KV, tedy Kliment Vorosilov - ale loni v lete jsem kupovala bajecny pstruhy na trzich na Kubanskem namesti, jen si to chce prijit hned rano - jsou hned pryc.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    LEVI: tak.

    diky vsem za odpovedi, v sobotu rano se tam jdu podivat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam