• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    FIN
    FIN --- ---
    RETAL: stručně řečeno, ačkoliv jsem masožravec jako hrom a evropskou úpravu zeleniny obvykle nežeru, páč je prostě hnusná, u těch indů, cejloňanů a té thajárně v anglické ji konzumuji s nadšením.
    FIN
    FIN --- ---
    RETAL: jo jo, už mě tam před měsícem zatáh kolega, s nímž obvykle chodíváme do pindu :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MEDAN: no a ještě pod tím pindem, v téže ulici vedoucí od vodárny dolů na jiřák, otevřeli nedávno cejlonskej, ahem, jídelnu? all-you-can-eat polední menu a taky se tam dá najíst dost bez masa.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    FIN: kolegove tam chodi, tak to nekdy s nima zkusim :o)
    FIN
    FIN --- ---
    MEDAN: chápu. ačkoliv nemáš rád indy, v PINDu u vinohradské vodárny se lze najíst i relativně nepálivě. já osobně pálivá jídla velice špatně snáším - prostě se mi potí čelo i u toho, kde se ostatní diví, cože tam pálivého je - ale v PINDu se občas najím.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    jde mi o to, najit nejakou alternativu k balarame. protoze ted, kdyz maji dovolenou, tak mam problem :o)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    FIN: tam jsem chodil, kdyz jsem mel praci v americky. ted uz je to moc daleko :o)
    FIN
    FIN --- ---
    a přinejhoršímFIN: vlastně kousek 11 z jiřáku a vystoupi v bělehradské a jsi skoro blok pod tím místem. takže na oběd asi zvládnutelné.
    FIN
    FIN --- ---
    (a to jsem prosím jinak zapřisáhlý výhradní masožrout, ale tady chutná i takovému:)
    FIN
    FIN --- ---
    MEDAN: je to sice až pod mírákem, ale to je od jiřáku fakt kousek i pěšky a je to výborné http://www.lovinghut.cz/nase-restaurace/ ctrl+f "londýnská" :-)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    NE7RA: jo o tech taky vim. jsou vyborny, ale porad to neni neco, kam bych chodil denne na obed :o)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MEDAN: vyzkousej vegan i vege burgery v BelzePubu - http://www.belzepub.cz/jidelnilistek.html
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    prosím máte nějaký tip v okolí Jiřáku na vegetarian/vegan restaurace? Vím o Balaramě, Gouranze, Akráči a pizze Mňam. Naopak nezajímají mě mexické a indické restaurace (nemám rád pálivé) a taky nevyhledávám raw a saláty (toho se nenajím).
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    2ND: jojo, už si mě tam trochu promačkali a jsem objednanej na rehabilitace. Vypadá to tam vcelku, že věděj co dělaj
    2ND
    2ND --- ---
    DYSTOPIK: do www.rehamedpraha.cz jsem chodil s krcni pateri... k takovy mily mlady mgr.. jsou tam ty masážníci tak 4 minimalně
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ja jeste pridam http://www.rehabnagy.cz/
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    zkusim se asi poptat v tý mánesce
    BULHI
    BULHI --- ---
    DYSTOPIK: no hele par tejdnu jsem tam pak chodil, ale s achilovkou, kterou mi vlastne akorat ozarovali ultrazvukem, takze jejich odbornost pres patere nemuzu posoudit.. trochu mi teda prislo, ze si proste koupili pristroj, tak to pouzivaj ted uplne na kazdyho :-) ale teda musim uznat, ze nakonec to asi celkem pomohlo a doktorka vypadala docela rozumne
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    děkuji za rady
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    DYSTOPIK: polanská je fajn, dá se k ní dostat rychlev případě úrazu, je vstřícná, ale nakonec jsem lepší zkušenost se samotnou fyzioterapií udělala tu http://www.rehamedpraha.cz/
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    THEODORT: v krymský jsem byl právě u doktorky - maji společnou čekárnu. Zahlédnul jsem tam rehabilitační sestru a byla to taková mladá fešanda, tak to tam asi zkusím:)
    dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam