• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    SINC
    SINC --- ---
    MYKEZ: Svadlenka Verka v Lucembursky - oprava jezdce na zipu u spacaku pod kilo, vymena celyho zipu na bunde stala tusim 300, ale uz je to dyl, tak si nejsem uplne jistej.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    MYKEZ, LUSY: u zastávky Rokycanova (136, 175), téměř na rohu s Husitskou, je brašnář-švec. Spravoval mi různý věci, od výměny dvojitýho zipu na bundě, batohu, opravy popruhů, přezek, snb bot ... ceny minimální, zip byl tak za 200, slepení boty za pade, téměř vše do druhého dne.
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    MYKEZ: je to mírně dražší, ale co si pamatuji od mámy, která je sice amatérská, ale velmi šikovná švadlena, tak výměny zipů mohou být dost náročné a složité, takže mě to nepřekvapuje.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MYKEZ: Google říká, že se dá pořídit i levněji, cca od 300 Kč, ale ani jedno z toho, co jsem našla, nebylo na Vinohradech.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MYKEZ: Taky nevim, jak mi rikala ma zena, tak prodavam. Je pravda, ze si tam davala zkratit nejaky znackovy veci a povidala, ze ceny jsou polovicni, kdyz to srovna s cenou nabizenou primo v obchode.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    MAKROUSEK: Potřebuju zrovna opravit zip u bundy a u toho maj v ceníku napsaný 500,-... To je levný? (dotaz je myšlen vážně, vůbec nemám o cenách představu :))
    LUSY
    LUSY --- ---
    Děkuji všem za tipy ;)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    LUSY: já jsem si nechával spravovat nějaký věci tady (na Jiřáku vedle Mama Coffee):

    Krejčovství Polášková
    http://www.krejcovstvi-polaskova.cz/

    jestli to je levný, nedokážu posoudit, nemám moc srovnání, ale s výsledkem jsem byl spokojenej..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LUSY: Nejlepsi jsou Rusky tady (http://www.l-krejcovstvi.cz/) - levne, rychle, a velmi, velmi kvalitni. Flora je peklo - neprijemni a nekvalitni.
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    LUSY: malej krám je v nákupním centru Flora. A pak v Malý Štěpánský, kam jsem se přesunul z Flory, protože nemám rád nákupní centra. Obojí levný, dobrá kvalita, v MŠ jsou myslím šikovnější
    http://www.opravyodevupraha.cz
    LUSY
    LUSY --- ---
    VIXLE: A jsou nějaké webovky, kontakt či tak neco?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LUSY: me pani v Safarikovy 22 zkracovala kalhoty co jsem tam koupil, ale treba by se s ni slo domluvit, je velice mila a ochotna..
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj. Potřeboval abych poradit - víte o někom kdo levně upravuje oblečení? (výměna zipu, zkrácení kalhot apod.) Díky
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Chodí tu někdo na půlnoční do Akráče?
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    a co saláty kolem míráku? Hledám něco jako delmart nebo chop'd teda hutný saláty, který nestojej dvě kila a dá se z nich najíst
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    Sato zije :-) zpozorovan dvakrat behem tri dnu na osmicce (karlin, palmovka)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak to jsem trochu zaspal dobu. škoda..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DYSTOPIK: Asi tak ctyri roky uz nefungujou.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    a co himalaya v mikovcový u ípáku? ty už nějak nefungujou? já že jsem dneska koukal na jejich stránky a nějak nejsou v provozu
    IKA
    IKA --- ---
    CUBICULA: Aj Jávanka je celkom fajn, ale na obed som tam ešte nebola.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam