• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    vesměs nemam co bych tomu podniku vytknul, jen jsem se tam cejtil jak v hipsterský rezervaci:))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DYSTOPIK: fungujou kazdej den tak od ctyr, nekdy driv.
    bullerbyn se to jmenuje.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: prosimtě nevíš název toho baru. Zašel bych se tam mrknout, ale když jsem tam teď v tejdnu ráno koukal na dveře, zjistil jsem jen, že maji zkušební provoz. Nerad bych tam někoho tahal a zjistil, že je zavřeno
    IFKA
    IFKA --- ---
    nemátše tip na nějakého místního šikovného řemeslníka? potřebujeme proříznout nějaký sádrokarton na odvod do komínu, takže drobnost. uvítám tipy ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GILLIATT: diky, neco malo jo
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    CMLKA: tady na FCB se asi něco dočteš
    https://www.facebook.com/trhynajirakuofficial/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nevite, sa se nekde zjistit, jaci prodejci a kdy jsou ted na jiraku?
    THETAN
    THETAN --- ---
    Slezská ulice u Lobkovičáku - U Bergnerů. Stále se drží. Pamatuje socík a bůh ví co ještě :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: Portože tam jsou schovaý před světem :)
    V tomhle směru jsem vždy obdivoval bar/hospodu Panda na Vršovický (omlouvám se že jsem se s tématem trošku zkutálel "dolů"), opravdový skanzen,i se mi poštěstilo cestou do práce když jsem šel okolo (středa cca 8 ráno) vidět desítku fízlů v rukavicích a "first line" v podivnejch gumovejch kombinézách (jeden měl dokonce respirátor!) jak vytahujou osazenstvo na ulici, banda fotrů v šusťákových "setech" Umbro, nateklý rudý úplně všechno, výrazy probuzenejch vrátnejch, kdybych je slisoval tak z každýho vytečou tak 3 litry lihu a člověk si uvědomí co všechno je lidský tělo schopný vydržet.

    Když jdu okolo tak tam vždycky nakouknu, to je něco co IMHO za pár let už ani nebude možné, tyhle zrůdy tančící na jukebox s prostitutkama (50+) a mezi nimi kličkující mladí asiaté který se rozhodli pro thug life (rozuměj nagelovaný vlasy, postavený límce od polokošil a všude tribal kérky - tribal kérky jsou základ) "looking for trouble".

    Mám hrozně rád všelijaký knížky na téma "stará praha/pražské pověsti/pražské hospůdky/pražské postavičky" a říkám si že kdyby si někdo literárně zdatnej dal tu práci a pár měsíců tam poseděl, tak za poředpokladu že by se neproměnil v jednu z těch zrůd, mohl by Neruda s těma svejma povídkama dělat tak maximálně pogromy.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Vzdycky kdyz jsem sel kolem, tak jsem pri pohledu na atmosferu, smrad se linouci a posedavajici ztroskotance tam nechapal, proc si radsi za 1/3 nekoupej Branik a nevypijou si ho na lavicce v parku.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    Jirásků je škoda pač to byla jedna z posledních hospod tady, kam chodili naši dědové a od tý doby se to asi výrazně nezměnilo. Ne třeba jako u Bulínů. Ale teda byl jsem tam před nějakym rokem s kámošem snad dvakrát na zkoušku a bylo to tam fakt hrozný:)
    Nepotřebuju žádnou extra třídu na to, abych si dal pár piv, ale přišlo mi, že to tam bylo takový hodně chcíplý a smrad takovej, že tam s tim teď asi maji spoustu práce se ho zbavit

    Tak jsem zvědavej, co tam vymyslej
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    bude tam bar novej. dela to kamoska. melo by se to otevrit v breznu. jako ze to bude hip-friendly se da cekat, ale melo by to mit i nejakej obsah. zeptam se.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    DYSTOPIK: Pravdu díš!
    IFKA
    IFKA --- ---
    DYSTOPIK: to jsem taky zvědavá. to původní doupě byl už skoro skanzen, škoda ho.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    zdravim, nemate nekdo poneti, co je ted misto hospody u jirasku (roh chodska a moravska)? vcera jsem sel kolem a nejakej chlapec pred vchodem kouril lulku, tak se obavam nejakyho hipsterskyho rejdiste..
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    Mrkev je mrkev. Trhy na Jiřáku dostane Správa zbytkového majetku • RESPEKT
    https://www.respekt.cz/spolecnost/mrkev-je-mrkev-trhy-na-jiraku-dostane-sprava-zbytkoveho-majetku
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Jj, vypada to, ze proste vynechaji toho bileho kone, co tam nastrcili, a budou to ti trdelnikovi nazdarci CH Catering delat primo pro radnici...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    TADEAS: říká to Bellu a Hujová, stačí trochu číst mezi řádky a najít si to např. na jejich fejsbucích
    https://www.facebook.com/vladislava.hujova?fref=ts
    https://www.facebook.com/bellualexander/?fref=ts
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam