• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MR_DAN: IF Café je skvělá, pak Erhart mi přišel slušný.
    Ale na zákusky (a briošky) domů, bez posezení u kafe, byla výborná ta malá prodejna na Vinohradské kousek od Radhošťské (kachlíková). Nevím tedy, jestli je EET nezlikvidovala, dlouho jsem tam nebyla, ale měli naprosto úžasné old school věci.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    konecne poradny tema! tak jaka je na vinohradech nejlepsi cukrarna? :D IF Cafe?
    BPX
    BPX --- ---
    “pani v cukrarne rikala” :D
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    LA_PIOVRA: nevim jak vyvesni stit, ale mel tam i docela obrovskou tabuli na chodniku hned pred barakem. pani v cukrarne rikala, ze za ni plati obci asi ctyrku mesicne, ale zadnej efekt to nema. je to zahada ta propagace sevcovstvi :))
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    IFKA: jj, funhuje, jen zmizel (pry docasne) vyvesni stit.
    IFKA
    IFKA --- ---
    DYSTOPIK: zrovna od něj jdu, nijak zmizele nevypadal :) a štítek na dveřích i jmenovku na zvonku má. i když není nijak moc vidět přes prach a stopy času
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak prej jen možná schoval poutač:)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    Ahoj,
    prej zmizel ten švec z korunní ve sklepě proti pizza sicilia. Nevíte, zda-li se někam nepřestěhoval?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CMLKA: myslim ze jo, pripomen mi to prosim do posty
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Nemate nekdo tip na nekoho, kdo by mi opravil vinohradsky stary dreveny okna? Oloupanej total lak. Nic zasadniho, je to u najemnice, takze pokud mozno to jde jen prekytovat a nejak zbrousit, opalit, prelakovat, nebo kdo by se mi na to aspon mrkl a rekl, jestli to ma cenu enbo ne
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GHOSTDOGG: to je prave to "neda se spolehnout" - oni zaplnej regaly peknou zeleninou, ale snazej se ji prodat i po zarucni dobe a teprv az je nechutna, tak navezou novou. Ale kdyz prijdes ve spravnej cas, je to ok.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    LA_PIOVRA: Já mám teda zkušenost, že ten roh Tylák, Bělehradská, Rumunská je docela tragédie. Často shnillé, omlácené apod. O hodně lepší mi přijdou Vietnamci o blok dál na rohu Bělehradská, Koubkova. Ale je pravda, že už jsem tam delší dobu nebyl, tak se možná zlepšili.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SKUTEKKUTEKK: jak rika HABRENKA, manzelskej par kolem 50, opravdu maji zeleninu radi, neberou sajrajt, berou z velkoskladu z Lipencu (bydlej u nej) i od pestitelu, opravdu si peclive vybiraj..

    Nebo mivaji ok zeleninu a ovoce Vietnamci na rohu Tylaku/Belehradske/Rumunske, ale neda se na to spolenout.
    Ze supermarketu urcite maji nejlepsi sekci v Bille v Korunni.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SKUTEKKUTEKK: italská 20 třeba, kdyz nechces na trhy či k vietnamcum
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Zoufale mi tu schází nějaký krám se zeleninou. Nemáte tip na něco kolem míráku / americký ? Ď :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: he he, hned jsem si na to zase vzpoměl - pro zajímavost - sorry že sem zase tahám ten dělnickej ďolík :)))

    Kus života mezi stadiony: Jak se dělnické Vršovice skrývají před světem | Veřejné prostory | GoOut
    https://goout.net/...zin/kus-zivota-mezi-stadiony-jak-se-delnicke-vrsovice-skryvaji-pred-svetem/olh/


    Třešničkou na dortu je podle všeho Panda, bar na Bohemce, o jehož legendárním potenciálu chrlí Blonďák i Dlouhán nezávisle na sobě kvanta superlativů. „Panda je největší prasárna, lidi jsou tam už dopoledne úplně našrot a (Blonďákova) oblíbená kratochvíle je volat na ně z balkónu policii. Od tý doby, co je zákaz kouření vevnitř, je ten bar ještě děsivější, protože dřív tam bylo tak zahulíno, žes neviděl tou prosklenou výlohou dovnitř. Teď už vidíš. Ale nechceš to.“

    „Jo, Panda je super, ale žádný historky tam nenabereš,“ namítá Blonďák. „Tam se totiž fakt chlastá ráno, špička je před obědem, večer tam nikdo není a zavíraj brzo.“ Jinak se ale s Dlouhánem v klíčovém svědectví virtuálně rozchází, protože svoji recenzi ukončuje slovním spojením „příjemnej pajzl“. I když nám teď přijde pravděpodobnější, že to myslel spíš ironicky.

    „Na chodníku před Pandou postávaj bezdomovci, jeden z nich chodíval přespávat k naší sousedce a pak nám pochcal chodbu a rozmlátil schránky. Ale zas maj výčepní okýnko, to je dobrý.“


    Miluju tuhle dělnickou díru ! :)))
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    VIXLE:
    SPIPI:
    HABRENKA: díky za tipy. Zkusím auto consult. Mam to kousek:)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ORTWORKA: tady jsem delala kondicky a velmi spokojena http://www.autoconsult.cz/kontakt-autoskola.html
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    ORTWORKA: taky už nějakej pátek, ale zkušenost byla fajn.. instruktor totál flegmouš a dalo se s ním normálně bavit :)

    Autoškola Praha, Řidičák Praha | Autoškola Praha, Řidičák Praha
    http://www.autoskola-praha.com/
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ORTWORKA: je to uz kousek vedle ale ja byl spokojenej v autoskole Horazny v Ondrickove. ale uz je to taky nejakej ten patek co jsem delal ridicak, takze ruku do ohne nedavam..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam