• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KID_MCHUTT: myslíš ty velkoobjemove 1m3 kontejnery,co jsou nahrazeny podzemníma o objemech 3-5m3? nebo myslíš jen liny dementy co ucpou hrdlo a pak to naházej okolo ☺. uprimne ty podzemky vitam. vejde se tam toho vic a vypadá to nesrovnatelne lip, nemluve o tom,že je žádnej debil nevyhazi na ulici nebo neodbrzdi a nepošle na vylet... problém hospod co k nim házej přepravky bordelu bohužel zůstává...
    IFKA
    IFKA --- ---
    KID_MCHUTT: mám zmizely postupně hned dvoje nejbližší. moc fajn, to ty zbývající jistě nebudou přeplněný.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    CMLKA: lidi z toho tahali bordel a není tu na ne ani vhodný místo. btw co bylo na dvojce tam bylo navíc načerno.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: stejně jako se zrušily velkoobjemové kontejnery na tříděný odpad a místo nich se nařídko daly menší podzemní...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CMLKA: lidi do toho házeli oblečení, tak se to zrušilo, no.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Ty jo, vsimla jsem si, ze mi z okoli zmizely kontaky na textil :( jeden jsem mela na Vinohradsky a druhej za rohem na Orionce a uz tam nejsou, co to je za nekazen? :)
    ENT
    ENT --- ---
    Diky za doporuceni, nakonec jsem vybral (v rychlosti-nestíhal jsem a šel okolo:D) café Plečnik přímo na Jiřáku. Čaj do hrnku, ale milá obsluha a fajn prostředí s tlumeným světlem, žádný holý zdi a zářivky.

    A přidávám tip na dobrý bistro na rohu Laubova/Jiřák - Happy Bean. Pivko nemaj točený (lahváč Kozel 32,-, Plzeň v plechu 45,- ), ale nabízej Prosecco z Prosekárny, sendviče (wrapy, quesadilly), Burgery (se seitanem a chutney a s tempehem) ... . Já ochutnal nachos, cuketový placky a wrap se seitanem. Všechno moc dobrý. Ceny v normě. Milá obsluha. Vše je vegan, ale doporučuju i karnistům - ty jídla jsou v takový sympatický lepší FF formě, nachos bohatě sypaný "cheddarem" a fazolema - dobrá volba na vyprošťovací chálky po mejdanu.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    V Manesce jsou (byvaly) dve:

    Čajovna pod Stromem čajovým
    http://www.cajovnapodstromem.cz/

    Vinohradská čajovna - Čajovny v Praze
    http://cajovny.gpage.cz/cajovny/vinohradska-cajovna

    Ale zkusenosti neposlouzim, caji nerozumim, ackoli zelenej chlemtam po hektolitrech.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KID_MCHUTT: pořád tam je, ale s čajema to tam nijak slavný nikdy nebylo...

    ENT: http://www.teatao.cz/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GILLIATT: je tam pořád
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    RYBKA: bývala viď? Já si vůbec nemůžu vybavit, že bych ji tam v poslední době viděla, ale možné je všechno.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ENT: V Mánesce bývala čajovna.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ENT: co třeba Prádelna café - ale čaj bude asi jen do hrnku
    Prádelna Café - Nekuřácká kavárna, klidné prostředí - Slavíkova 21, Praha 2
    http://www.pradelna-cafe.cz/onas.php
    ENT
    ENT --- ---
    Máte tucha, kde se dá jít kolem Jiřáku se slečnou na konvici dobrýho čaje?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj. Potřebujeme k nám do firmy (na Vinohradech - ulice Záhřebská) někoho, kdo by nám připravoval svačinky :) Jde o to, že doteď jsme zaměstnávali přes organizaci FOSA mentálně postiženou slečnu, bohužel čím víc nás ve firmě je, tím méně to fungovalo. Přesto bychom rádi zaměstnali někoho, pro koho by ta práce měla smysl. Někdo komu bude vyhovovat práce tak na hodinku max dvě denně (ráno) a bude rád, že se dostane mezi lidi. Možná někdo v invalidním důchodu, maminka na mateřské? Nechci dávat klasický inzerát, zatím jsem zkusila oslovit Klub aktivního stáří, který máme v ulici, ale neměli zájem (prý pracovat nechtějí, prý si chtějí užívat důchodu :) ). Nemáte tip, koho by to mohlo zaujmout? Nebo nějaká podobná organizace jako FOSA? Snad nejsem moc OT :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: to driv kamarade :D tak 2005-6 ... teda je mozny, ze od ty doby tu podlahu vytreli jeste jednou :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    CUBICULA: aha, to jsem nekouknul
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    DYSTOPIK: Dík, alenemaj triple sec :/
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    CUBICULA: je to trochu dal, ale alko shop s docela dobrejma cenama je fajn kos v stepansky. to je tak 15 minut pesky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam