• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    FIN
    FIN --- ---
    chodem mimo, když probíráme vinohradské nešvary, všimli jste si někdo posledního vylepšení na chodnících na korunní v oblasti zastávky šumavská?

    nejde snad o to, jak nesmyslně jsou jednosměrky v okolí furt dokola rozkopané...
    to se mi pro změnu doneslo, že spolu jednotlivé části města i služby (městské i firmy, co se jim to zadává) prostě vzájemně nekomunikují a nekoordinují, takže důvod opakovaného rozkopávání (a bordelu a rámusu všude) je, že někdo opraví/předělá elektriku, vzápětí někdo jiný zas rozkope a dělá plyn, pak někdo nějakou další síť atd, debiláž na n-tou a obyvatelé jak phy 2, tak phy 3 by měli začít řvát na svá zastupitelstva...
    ... ale o to, že na chodnících kolem zast. šumavské se na jedné straně evidentně nějak spravovala řada přívodů *něčeho* do baráků (to asi na dvou blocích před x baráky), ovšem když jsem počátkem týdne viděl stav "po", nevěřícně jsem koukal, že namísto obvyklých asfaltových záplat (které nám vytvářejí to pexeso čtverečků na chodnících dokazující věčné rozkopávání furt dokola) to ti debilové vybetonovali...

    kiss my ass, pořád tomu trochu nemohu uvěřit, ovšem je to tam.
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: určitě šlo o sardinky :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    FIN: ja bych byl jeste expresivnejsi.
    Jo a slysel jsem, ze Udzeniin dedecek zemrel tak, ze ho zacatklem 90s zastrelili obchodni partneri v pristavu v Marseilles jako nasledek hadky u prekladky "zbozi".. :)
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: Doneslo se mi rovněž, že Č. a U. jsou kamarádky a z dalších různých poznámek učinil jsem si představu, která, kdyby měla být verbálně formulována, zahrnovala by pojmy ctižádost, msta a samice vepře.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    FIN: tak bohuzel trojice Paluska-Cernochova-Udzenia by se hodila spis do krizence ANO s Okamurou.
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: což patrně bude dohra zákulisních jednání, o nichž něco málo se mi doneslo. a la "dobře, tak couvneme a nebude kácení, ale vy nás necháte se z toho vykroutit." odhaduji, neboť najisto to nevím, že piráti udělali nějaký takový deal s ďáblem jménem ods, čehož imho budou v budoucnu litovat.

    není taky bez zajímavosti (ofc nevěřím na spiklenecké teorie, jen to tak podotýkám), že okamžitě na to, prakticky jen pár dnů, začali na opakovaná četná udání denně raidovat měšťáci, i několikrát, hospodu se zahrádkou, kde kritici téhle myšlenky a lidé, o nichž se zpráva o původním záměru šířila - asi ne jediní, ale taky - potkávají. takže patrně nepřijdeme o alej v lužické, zato zahrádka v parku (kafárna) oblíbená široko daleko, má velké problémy a už radši v deset končej. z čehož jsou všichni prudce nenadšení, hlavně v tomhle počasí.
    BLAF
    BLAF --- ---
    IMOLOL: Ty jo, jsem ani nevedel, ze jsou na Vinohradech baraky s dalkovym vytapenim :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    LA_PIOVRA: to me nijak neprekvapuje. Tak snad to dobre dopadne :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ESTEN: pry se nakonec bude kacet jen jeden opravdu nemocnej strom.
    A cernochova a spol. hazej vse na Magistrat, ackoli zadani TSK dala prave P2.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    LA_PIOVRA: ja taky, ale luzicka je srdcova. Nejak jsem doufal, ze aspon ji se ta genocida vyhne...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ESTEN: pamatuju, kdyz na Vinohradech bylo v te podobe, jako je Luzicka, mnoho ulic://
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    IMOLOL: Coby rodilého Pražáka mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Poprvé to neřeším až od doby, co bydlím právě na Vinohradech. A máme kotel.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    RYBKA: díky za hodnotný příspěvek. Nikde krom Prahy jsem se s tím zatím nesetkal, proto se ptám.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jj, taky mi doslo, ze mam vsude vlastni kotel, tak tohle neznam.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    IMOLOL: To je celkem běžné všude, odstávka teplé vody kvůli údržbě. Musíš si najít byt s vlastním kotlem, pak ti to nehrozí :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    IMOLOL: Nejspis udrzba kotelny.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SALO: doprdele ale uz! Nejkrasnejsi ulice v praze, nesahat!
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    CHOBOT: netušíš proč se to děje?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CHOBOT: soustrast, ja mel tyhle demence za letensko dejvickou marnost, ktera se jedineho praveho uzemniho celku netyka. mrzi me
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    VON_GILOTINE: kurva, a to jsem s imololovym dotazem myslel, ze to bude rozsahlejsi zalezitost. V tom pripade se taky muzu pocitat mezi smolare, pze na trech ruznych mistech v ramci vinohrad za poslednich 15 let jsem na vypadky teply zvyklej kazdorocne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam