• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    CHOBOT: cim vyssi komin, tim lip tahne?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: asi větrací komín metra, ale proč je to sakra tak velký? :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Co je prosím tohle? Sloupová stavba na rohu blanické a slezské? Moje google fu selhává

    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    SPIPI: Ano, je tady hezky.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DREESTYLER: to fotis z P 52? krasnych 23 let zivota, mozna o patro dve vys :)
    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    GILLIATT: Je to ono, díky! Tabulka s označením ulice Čerchovská byla nahrazena tabulkou Rue Marchande a režísér, který tam pobíhal, nosil šiltovku, stejně jako Mark Foster.
    Fotka z 3. 2. 2021 09.00.
    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    Nevíte náhodou, který film se točí včera-dnes na ulici Čerchovská?
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Aha. Zákaznická podpora Wia tvrdí, že už tam optiku máme, ale jen 100mbs a kdy bude Gigabit záleží na Cetinu a to neví kdy bude.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Mapu znám, ale píšou, že dávaj info o plánovaný výstavbě. My tam už ty kabely rok a půl máme. Snažim se prudit Cetin přes facebook :) Teď jsem náhodnym klikáním v tý mapě zjistil, že třeba o ulici výš v Sázavský už to někdo má.
    RADMAL
    RADMAL --- ---
    Tak ono taky do konce roku ani tolik nezbývá...Ale jak dával někdo níže odkaž na zrychlujemecesko.cz. Tak tam dávají info o zrychlení, tuším, 7 měsíců dopředu. Tak se tam můžete občas mrknout, jestli se to nějak pohlo.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    EDASX: našemu SVJ vnutili snad osmičku, pokud vim :) a termín slibovali na léto 2020, ale je fakt, že už v té chvíli nezněli jistě a korona to celé o rok šoupla
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    ANICHQA: hm, tak u nas mi to nabidlo jen 100mbit, tak to nic..
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    bavil jsem se s partičkou co tahala optiku na Písecký a oživovat to budou až příští rok
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    IOT_JH: bydlím v Šumavské a trvalo to půl roku, než to rozjeli. Iniciativně nám hodili letáček do schránky, že už to funguje.
    Podívej se na https://zrychlujemecesko.cz

    Spravuje to CETIN
    EDASX
    EDASX --- ---
    a uz je to pres rok a půl
    EDASX
    EDASX --- ---
    SALO: nase svj kousek niz pod vinohradama schválilo instalaci a pripojeni, dokonce nam za to cetin vnutil 3000korun, ale nikde nic...
    SALO
    SALO --- ---
    IOT_JH: pred 2 mesiacmi som videl v podkrovi box, kde v dome koncia tie opticke kable. spoiler alert: je prazdny.
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    IOT_JH: ja bydlim v Sumavsky a byla to dlouho bida.. mel jsem O2 a maximalni rychlost byla 20/2 az nekdy do 2018... pak to zvedli na 50/2, vloni jsem presel k UPC a mel 300/20, ted mi nabidli vodafone 1000/50, tak jsem to vzal.. jede to pres antenu/koax:))
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Sousedé, bydlím v Blanický. Loni nám v domě zasekali optický kabely, jak se dělala elektrika, tak i v ulici vedou optický kabely, ale internet tim pořád neteče. Jak jste na tom vy a nevíte někdo, kdy to k nám příjde?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam