• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    HOMEROUS
    HOMEROUS --- ---
    acidburn: tak vo zakladce vim, ale ucnak jo? a co se tam tento?? no ja sem totiz chodil na zakladku na smetanku a v tej dobe jsem tam nak chodil s temahle lidma, no, takze esi bys mohla nekoho z nich znat, pokud se treba cirou nahodou davno nezname...
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    FiN:to bud jedine rad!
    FIN
    FIN --- ---
    ACIDBURN: víš, ona hned naproti učňáku (přes křižovatku) je třeba dost profláklá základní škola - a taky jsem nechodil ani do jednoho z těch zařízení
    EDASX
    EDASX --- ---
    ACIDBURN: tejk it ýzy
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    EDSX:hmm pan studovanej
    EDASX
    EDASX --- ---
    ACIDBURN: nevim sem chodil na gympl, ucnaky pro me sou pod uroven =)))))))))))))))))))))
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    EDASX:jo primo v moravsky ulici je proste ucnak se divim ze vam to nic nerika je to dost proflaknuta skola
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    HOMEROUS:jo urcite myslim ze ty lidi bych mohla znat:)
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    Tak já nemůžu nedoporučit hospodu U Rudolfa (II.?) v ulici U vodárny .. nad Ptákem Loskutákem. Když sme tam nedávno s bandou přišli, zdálo se že je všude plno, ale nakonec nám dali báječnej privání salónek dole úplně vzadu. Milá obsluha, ceny řekla bych vcelku normální, jídlo nevypadalo špatně, venku mají i zahrádku (bohužel u silnice a kousek od Korunní takže ta nic moc). Řekla bych že vhodný i jak pro srazy více lidí, tak jen pro obyčejný posezení ve dvou ve třech u piva. Mají i vcelku slušný výběr vín (tzn. nejen Mullera a Frankovku ;) Vždycky sme chodili přímo dolu, kde je to taková spíš restaurace, nahoře je to myslim takový jako spíš hospoda ...
    I když koukám na nějakou recenzi (http://www.houser.cz/cz/clanky/index.asp?KategorieId=14&ClanekId=724), ... asi nejsem moc náročný konzument :) Každopádně já ho doporučuju ...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    S161: sme sousedi
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    ja az za irakem :-))) a za floorou
    S161
    S161 --- ---
    HARIBOKACHNA: no ja bydlim az u jiraku... alwe edasx ma recht....))
    EDASX
    EDASX --- ---
    HARIBOKACHNA: jak se to vezme, slezka vede od flory pres jirak az na mirak =))
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    S161: to je u flory?
    EDASX
    EDASX --- ---
    ja bydlim v jicinsky naproti tomu podesu =)
    HOMEROUS
    HOMEROUS --- ---
    jo BLANICKA se to jmenovalo, aby ne, ze jo, heh.... no pamatuju si leckoho, panc jsem tam chodil pomerne casto, jenze to je dobrejch devet let zpatky, tak nevim, esi to ma vejsku....
    S161
    S161 --- ---
    to ne, slezska
    ANIT
    ANIT --- ---
    bydli nekdo z vas v lucembursky?
    EDASX
    EDASX --- ---
    ani nevim ze tam neco takovyho je - jako v moravsky =)
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    na ten ucnak co je v moravsku ulici,sou moravska
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam