• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    no před blue velvet tam byla literární kavárka G+G ve který sem občas trochu pracovala, takže do blue natruc nechodim ... taková jako nostalgie ... já ke Krbu chodim večer a to nejspíš už nevaří, takže mi tam nic nevadí ...

    HARIBOKACHNA: že by Čurdová? :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    TOMASH: tam to znam blue velvet cafe neni to az tak zly ...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    LANTHAL: zapomnela jsem jmeno,ale mela prezdivku pani prasatkova....
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    jinak doporučuju vinárničku U Krbu - ulice U Kanálky hned nahoře pod Polskou. Moc příjemná obsluha (obsluhují přímo majitelé), je tam krásnej klid (tzn. že tam nikdo moc nechodí páč je to taky takové zapadlejší), dají se půjčit šachy, záchody voněj a ceny jsou přijatelný. Jen mají teď do konce srpna dovolenou.
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    já měla za třídního Boleslava :) ... ale už je to nějakej ten rok zpátky ... koho ty?


    HARIBOKACHNA: a ty koho? :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jaaa
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    lanthal: kecaas :] koho si mel za tridni??
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    JOHNY_V: já :)
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    hele a kdo chodil na zakladku na Jirak? ;]
    RETAL
    RETAL --- ---
    To nevadí, ok díky za tip. A ještě něco dalšího pro pana Jistotu?
    EDASX
    EDASX --- ---
    treba na kus reci - park vinohradsky vodarny? nebo cafe 21 ve slavikovce? ale to uz je zizkov =)
    RETAL
    RETAL --- ---
    Prosím, máte nějaký tip na klidnou kavárnu? Scházíme se pravidelně v úzkém okruhu a probíráme záležitosti, takže potřebuji něco klidného, žádnou hlasitou hudbu, nemusí to být nic extra vybraného, nesmí to být moc drahé a nesmí tam podvádět (po pěti takových "omylech" za sebou právě měníme lokál).

    A nemusí to ani nutně být na Vinohradech :-)))
    Děkuji
    FIN
    FIN --- ---
    to jako že při fotbale nefauluje?
    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    hajnovka je idealni misto pro vetsi, treba skolni kalby...maj tam velky stoly a celkem fer pivko.
    JENZ
    JENZ --- ---
    Na Hajnovce: je to nad harlekynem(roh italsky a vinohradsky) fajn hospudka,platno,telky, pivko gambac asi za 17,- plzen nevim za kolik,obsluha v poho akorat obcas trochu podmiraky
    Vinohradska pivnice : naproti zastavce vinohradska trznice,fajn knajpa,osluha dobra,maj tam do peti,pivko za 17,- myslim,ze nevarej ,v utery obsluha nahore bez(obcas jen pro ostrilene veterany :) a ctvrtky tam tancujou u tyce holky
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    tyve sme byli v necem u Alberta vedle Flory...myslim ze Inspirace..Innevimco s hudebnim klubem. Primo naproti posilovne...HNUSNEJSI pivo sem v rpaze este nepil. A to byla plzne 12 .:-/
    S161
    S161 --- ---
    to tu nikde neni .)
    EDASX
    EDASX --- ---
    co je trab happu?
    ANIT
    ANIT --- ---
    acko,no jasne,vevnitr sem sice nikdy nebyla..
    jak drahy je trab happu,nevite nekdo?
    EDASX
    EDASX --- ---
    acko je skutecne knajpa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam