• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    SNARX
    SNARX --- ---
    home podnik:rozjeta zaba, donska nejake drobne, jinak mapka tuna :...celkem f pohode obsluha, ruzen casopisky knizecky, stolni hry (mmchdm upgradeovali sachy na luxusne velke a tezke figury), fotbaleg, jukebox (na hovno, obcas se staci domluvit a obsluha pusti cd ci empetrosky), czajiky atd...link
    SNARX
    SNARX --- ---
    tez sehlasim mezi vinohradaky (prechodnym bydlistem, inacz jigomorava:)))
    EDASX
    EDASX --- ---
    mas to tam =) - uff du chrapat =)
    PUGGIA
    PUGGIA --- ---
    Pokud bych mohla mít svůj domovský podnik jako to má soused Ergo, tak přesně do těch míst za zavináčem, nebo si už moc vymejšlím? ;)
    EDASX
    EDASX --- ---
    PUGGIA: kam presne =)
    PUGGIA
    PUGGIA --- ---
    ERGO: Dobře, beru Pershing, i když mají číšníka co je "nijakej diunej" a ne jen proto, že čepuje Kozla, svlíkaj se tam divné divoženky a chodí tam neviditelnej Ruprecht zë zvířátek pana Krbce, kterej za tebou stojí, směje se do dlaně a na lístek ti přikresluje čárky :)))....

    Moc prosím Pershing na Home....
    ERGO
    ERGO --- ---
    never mind a dvakrát pravda : kozel brrr!!! a diplomatické mise podnikám taktéž rád,

    btw přestań už tajit, že taky patříš k Pershing stabil crew, vždyť to všichni víme a je to logický, když bydlíš 20 metrů daleko ... :-)
    PUGGIA
    PUGGIA --- ---
    ERGO: Kozel. Brr.
    Ale s tím Královstvím je to fakt, Jediné co by mě zachránilo je, že Království je království uvnitř republiky žižkov a tudíž by se jeho návštěva dala považovat za diplomatickou misi :)

    Ale na home to nepatří, to je asi pravda. Omlouvám se, beru zpět...jdu hledat... :)
    ERGO
    ERGO --- ---
    jo a btw Kubelíkova je pochopitelně už dávno Žižkov a bylo by tam i občas hezky, kdyby si tam bylo kde sednout a nebylo tam zahulíno
    ERGO
    ERGO --- ---
    ale prosím tě, copak to povídáš, ten kozel co tam teče je pochopičitelně 12, neb 10 za tyhle prachy by nikdo nebumbal - byl by potróblé
    PUGGIA
    PUGGIA --- ---
    ERGO: Ja, Pershing je fajn, ale ... - není tam, jak víš, možno dostat jinou dvanáctku, než lahvovou.

    Můj (HOME prosím) podnik je Království, v Kubelíkově ulici, namísto bývalého LostWorldu. Čepují tam černou Horu, na kterou se třeba v podobě čtrnáctky Kvasaru dá poměrně zvyknout, noblesně , ale opravdu noblesně tam vaří (ceny normální...), a polovina obsluhy je moc prima. Druhá polovina, pokud nemá svoje dny, je snesitelná. Navíc má tahleta hospůdka zednářské napojení s CDčkem, které je povětšinou zárukou vysoké kulturní hodnoty... ;)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    oznamuji, že se brzo budu stěhovat do slezský :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    added =)
    ERGO
    ERGO --- ---
    Doporučuji vaší pozornosti nonstop Pershing. Roh náměstí Jiřího z Poděbrad a Přemyslovské. Fajn bar i posezení, projekční plátno, vaří nonstop, Gambrinus 10 - cca 16,- , Kozel 12 - cca 22,- , občas (asi ob den) jsou tam tanečky u tyče, dále jukebox, forbesy (i el. ruleta) a sázecí blbinismus (nevím jak to popsat) a spousta dalších vychytávek ...

    pls na home neb je to moje domovská knajpa.Díky
    MERR
    MERR --- ---
    ja taky prosim na HOME.....bydliste primo u Havl.sadu
    BODY
    BODY --- ---
    jo a ja prosim zrusit formalni sidlo a zapsat sidlo skutecne - Flora
    TINY_BUBBLE
    TINY_BUBBLE --- ---
    hlasim se na home... bydlim kousek od jiřáku...
    FIN
    FIN --- ---
    milovníkům hudby...

    ...připomínám hudební bazar Náčelník na Korunní ulici kousek nad Mírákem po levé straně (jdete-li z Míráku nahoru), č. asi 7 - ale nemůžete ho přehlédnout. projdete kolem bordelu s bankomatem a pak hned narazíte na ten bazar.
    vyznavači beatů by tam chodili vcelku zbytečně, vyznavači hudby si přijdou na své - od country a folku přes pop a klasický rock až po jazzrockové experimenty. dále dějiná klasika, soundtracky, experimenty, kelťárny...
    prostě spousta věcí. majitel se vyzná, sakra se vyzná a dokáže sehnat a dovézt věci, které jsou jinak nesehnatelné. například já si v obou případech počkal pár měsíců, nicméně jsem se díky němu stal majitelem nahrávek koncertů alana stivella v pařížské olympii (1973) a dublinu (1975) - kdo má ponětí o kelťárně, ví, o čem hovořím. prostě rarity. jděte - a vezměte si sebou jen tolik peněz, které skutečně utratit chcete.
    FIN
    FIN --- ---
    nějaké novinky...

    celkem široce oblíbený bufet Bei Dai He ve Slezské 16 někdy v uplynulém půlroce notně rozšířil jídelní lístek - nyní 101 položek a to včetně srandiček ala 18, 18a a 18b - a nabízí nyní i vlastní speciality, thajské speciality a rybí a mořské věci. vyzkoušel jsem poprvé smaženou rýži s krevetami a byla to lahoda
    PUGGIA
    PUGGIA --- ---
    Já bych prosím taky chtěla na home. stejně jako Ergo jsem z Jiřáku. Zcela neprávem po nás sice ohavnou žižkovskou rukou hrábla Praha 3, ale pořád jsme na Vinohradech....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam