• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: novinky v systemu
    NYX
    NYX --- ---
    V premiove verzi se ted v hledani diskuzi ukazuje po najeti aktivita za posledni tri mesice.
    NYX
    NYX --- ---
    V prémiové verzi je v hledání příspěvků nyní možné omezit výsledky na určité časové rozmezí, případně pouze na sledované nebo navštívené diskuze.
    NYX
    NYX --- ---
    U každé žádosti o založení klubu jsou teď hlasovací tlačítka PRO a PROTI, můžete tak správcům dát najevo, jestli si klub najde svoje osazenstvo nebo je zbytečné ho zakládat.

    Všem hlasujícím PRO přijde v okamžiku založení klubu navíc upozornění do pošty.
    NYX
    NYX --- ---
    jen dve drobnosti v premiovce
    "vybrat vse" v historii a ukazovani poctu novych prispevku v hledani diskuzi
    NYX
    NYX --- ---
    Nyni je mozne pridavat prilohy i k udalostem.
    NYX
    NYX --- ---
    pokud se nekdo nemohl dostat v poslednich par dnech na nyx, tak to bylo chybou dns. presunul jsem je jinam a snad by to jiz melo byt ok.

    a taky nejakou dobu nefungovalo zalohovani/mazani posty nad limit...opravil jsem to a ted to jede, tak se nedivte pokud se vam udela zaloha (pripadne zalohy...deli se to ted tak, aby v kazdem souboru bylo maximalne 5000 zprav, at to neni tak narocne na otevirani)
    NYX
    NYX --- ---
    Trochu jsem zoptimalizoval upomínky a nyní je možné je používat i bez prémiové verze - jak v poště, tak v klubech.

    viz
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]

    NYX
    NYX --- ---
    predelal jsem pridavani do pratel/ignorovani pres to JS menu na ikonkach. otestoval jsem to ve vsem moznem a vetsinou to snad chodi spravne...pokud by to nekde nejelo, dejte vedet (o iphonu vim, to dodelam v nejblizsi dobe).

    a take jsem snad prisel na to, jak vyresit problem se zmrsenou cestinou v konqueroru/safari (ve vecech nacitanych javascriptem)...doplnil jsem nabodenicka na vetsinu mist, kde kvuli tomu chybela. pokud jsem na to nekde zapomnel nebo naopak jeste nekde cestina blbne, dejte vedet.
    NYX
    NYX --- ---
    udelal jsem filtrovani v atom feedu u udalosti podle mista/typu.

    a upgradoval jsem jquery na novou verzi, tak kdyby neco nefungovalo spravne, dejte vedet.
    NYX
    NYX --- ---
    jen hlasim nejake drobnosti jako atom feed pro udalosti zacinajici v dany den (casem dodelam filtr podle misto/typu), atom feed pro prehled na uvodni strance, hledani ve verejnych statusech a nejake zmeny ve skinech...hodne odkazu jsem ted presunul do zahlavi daneho bloku (nove, nastaveni, feedy apod)
    NYX
    NYX --- ---
    Nasadil jsem novou kontrolu html - opravuje některé chyby (detekce javascriptu trochu přesnější, možnost uvozovek v hodnotách atributů apod). Ale v mnoha ohledech je mnohem přísnější (whitelist atributů pro každý tag, nutnost dávat hodnoty atributů do uvozovek (pokud nejsou pouze [a-z\.\-]) apod...).

    Zatím to funguje tak, že se nejdříve provede kontrola novým kódem a pokud text projde, zkontroluje se i tím starým. Chyby z nové verze jsou označeny pomocí [N]. Chyby staré verze se logují a pak je ručně projdu a zjistím, jestli tam přece jenom neproklouzne něco, co by nemělo.

    Pokud narazíte na atributy, které jsem zapomněl přidat do seznamu povolených, pošlete mi je do pošty a já je zařadím (nezapomeňte samozřejmě uvést i tag, u kterého se mají povolit :)).

    // nejde zatím vkládat komentáře, vím o tom a snad časem opravím - zatím se dá asi obejít přes <!-- title="testovaci poznamka" -->, ale zkusim to opravit poradne
    NYX
    NYX --- ---
    omlouvam se za ty vypadky, vyskytly se nejake problemy a cele to nakonec trvalo dele nez jsem cekal.

    jeste budou asi nejake mensi vypadky, budu dodelavat par zbylych drobnosti.
    NYX
    NYX --- ---
    kliknuti na zahlavi v historii skryje kluby bez novych prispevku
    NYX
    NYX --- ---
    [v premiovce]
    pokud vam nekdo odpovi v klubu, objevi se vam hned v zahlavi zprava s linkem na dany prispevek - vypada to takhle:

    NYX
    NYX --- ---
    V utery dopoledne ocekavejte delsi vypadek.

    Pridal jsem nejake dalsi moznosti nastaveni do prehledu na uvodni strance.

    A udalosti jsou nyni viditelne i bez prihlaseni, link je stejny jako uvnitr systemu.
    NYX
    NYX --- ---
    Uz je mozne nastavovat sledovani statusu pro kazdeho uzivatele zvlast.
    NYX
    NYX --- ---
    V událostech je teď možné vypsat události zadané Vámi.
    U upomínek v poště a v klubech je možné přidávat si k jednotlivým příspěvkům komentáře.
    NYX
    NYX --- ---
    btw: dneska slavil nyx 8 let existence. se to nezda, co? :)

    ale pri te prilezitosti byste mohli zajit do pripominek a napsat, jakym smerem by se mel podle vas nyx vyvijet v nasledujicim roce...a ja uvidim, co se s tim da delat :-)

    a nezapomente poprat Tori k narozeninam :-)))
    NYX
    NYX --- ---
    pokud jste zrovna aktivni a pribyde zaznam v prehledu na uvodni strance, system vas upozorni zpravou v zahlavi stranky

    ten prehled se obnovuje jednou za 15 minut, tak by to nemelo nikoho moc obtezovat...a pokud ano, da se to vypnout :)
    NYX
    NYX --- ---
    pri vytvareni nove udalosti je mozne pouzit jako sablonu danym uzivatelem drive vytvorene udalosti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam