• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: novinky v systemu
    NYX
    NYX --- ---
    Pokud prilozite obrazek vetsi nez 8MB, resizuje se jeste pred uploadem v prohlizeci na mensi, Melo by to vyresit mega plachty co produkuji nektere mobily, ktere ted Nyx odmitl i jenom nahrat. Prosim o test na ruznych telefonech, ja testoval jen na desktopovem firefoxu a chromu. Diky

    Resi [LAUNCHER @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))]
    NYX
    NYX --- ---
    Tak jo, snad si to uz trochu sedlo a mozna je na case zacit sem taky hlasit nejake novinky :) Prioritizacni diskuzi jsem si prepsal do nejakeho seznamu u sebe a postupne doresim.

    Ted jsem dodelal automaticky prevod hashtagu na odkazy filtrujici v dane diskuzi (prevadi se v prispevcich i na nastence). Treba to najde uplatneni i jinde nez ve virovem auditku :-)

    #test #zzz
    NYX
    NYX --- ---
    Zjistil jsem, že už jsem dlouho nepřidal nic nového do prémiové verze, tak s tím teď zkusím něco udělat. První dvě drobnosti jsou:

    1) možnost nastavit si, aby se člověk nezobrazoval ve statistikách diskuze. Funguje pro návštěvy v době, kdy je tohle zapnuté. Pokud ve statistikách již jste, při další návštěvě z nich zmizíte. Nastavit se to dá zde: https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=header;dw=1
    U člověka se pak i nadále zobrazuje počet nepřečtených příspěvků po kliknutí na ikonku (nejsem si jistý, jestli to změním nebo nechám, zatím tedy nechávám).

    2) Možnost ukládat si hledání v tržišti (uloží se kombinace hledaného textu, kategorie a prodej/nákup, zatím to ignoruje další parametry jako je velikost u oblečení apod.). Tohle ještě doplním o možnost nechat si posílat upozornění na nové inzeráty, které takovému hledání vyhovují. Formulář pro uložení se objeví nad inzeráty jakmile dá člověk něco vyhledat - viz např. https://www.nyx.cz/index.php?l=market;search=test
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam