• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDBanky, bankovnictví, bankovní operace
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    TRINITY:

    Od 15. dubna 2024 upravujeme úročení Vašeho spořicího účtu Výhoda+ s marketingovou akcí Dobrý klient následovně:
    Zůstatek na účtu Výhoda+ Dobrý klient v CZK Úroková sazba (p.a.)*
    Neomezeně 5,58 %
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NELDE: ja sem si chtel udelat premium ucet, ale nejde to online, narozdil od jinych uctue, clovek musi na premium pobocku. WTF , to je premium sluzba jak noha
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PATRIKCHRZ: BackOffice někde, kde je levná pracovní síla
    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    NELDE: jo, žádal jsem o kreditku u KB přes internet a spadlo to na stůl nějaké neznámé paní neznámo kde, místo k mému osobnímu bankéři. A ta to zamítla. Tak za půl roku jsem raději jel osobně za mým bankéřem a vyplnil to u něj - schváleno.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Jinak včera jsem opustil KB, ten hlavní důvod bylo rušení pobočky poblíž. Při té příležitosti jsem zjistil, že
    - ač jsem podepisoval vše tam, prý byla moje pobočka jiná (on mi volal nějaký osobní bankéř, kterého jsem ale poslal někam, že mám jinou pobočku) - asi nějaký rozhodovací úředník netuší, že není Praha jako Praha
    - na rušení produktů je třeba mobilní aplikace (-; Ale jde to i bez, asi jsem nebyl první
    NELDE
    NELDE --- ---
    PATRIKCHRZ: Mohlo to dopadnout hůře, mohla Moneta spolknout jinou banku.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Moneta si nic jiného ani nezaslouží... Dobře jí tak ;-)
    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    O nějaké formě fůze Monety se uvažuje dlouho. Hodně vážně vypadaly námluvy Air Bank, zájem projevila i Raifka,... ale Unicredit, to už hůř dopadnout nemůže.
    AGNES_NITT
    AGNES_NITT --- ---
    PREDSEDA: A z čeho jsi to odvodil? :))
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TOOMIX: Moment, já myslel že Monetu koupili Partners?

    https://www.moneta.cz/kody-bank/kod-banky-6363
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    UniCredit vysílá signál, že by měla zájem o Monetu. Banka je atraktivní i pro další velké hráče | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://archiv.hn.cz/c7-67308520-qdcqn-a031f8ab418b11a

    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    Kdo máte tzv. "transparentní kreditní karty" od ČS, podívejte se, jestli vám i přes splnění podmínek (obrat nad 3 tisíce korun) nebyl naúčtován poplatek 50 Kč. Mně hned na všech třech kartách. Dle ČS má jít o chybu a po 7:30 se má reklamovat na 956 777 451
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Videa zabrala. Rozhraní bankomatů Euronet se změnilo, přibylo nové tlačítko - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/euronet-bankomat-vyber-atm-hotovost-rozhrani-uzivatel.A240308_140633_ekonomika_jla
    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    GHOSTSTALKER: jenže pouze pro nové vklady. Tj. dosavadní peníze bych musel mít na výrazně nižším úroku (a navíc bych se dostal přes pojištěnou částku).

    Ale určitě po jarním přijde ještě akce s letním, podzimním a zimním účtem, tak budu zase přesouvat zpět. Bohužel Trinity tuhle hru hraje dost dlouho a chce to každý měsíc sledovat jakou máte zrovna úrokovou sazbu a kdyžtak převést pryč a čekat na další akci.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    PATRIKCHRZ: Nuda, Trinity ma 6,08, do 250 tis. 6,3 %.

    TRINITY BANK zvýšila úročení na spořicím účtu na 6,08 % u vkladů nad 250 tisíc Kč - Měšec.cz
    https://www.mesec.cz/aktuality/trinity-bank-zvysila-uroceni-na-sporicim-uctu-na-6-08-u-vkladu-nad-250-tisic-kc/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    PATRIKCHRZ: no tak to už si počkám, na poradce prdím ;)
    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    ADAMM: zatím přes poradce. A nedělal jsem to přes Petera, ale přes bývalého kolegu z práce :). Úplně pro veřejnost je od 1. 4.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    PATRIKCHRZ: to už jde i pro lidi "z ulice" nebo musíš přes poradce? já bych si to taky klidně proklikal. nebo mám napsat Peterovi? :D
    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    PREDSEDA: dokud budou mít dobrý úrok, nemám problém je zařadit mezi ostatní banky, kam rozprostírám své finance. Až sníží, půjdu zase o dům dál.
    Alespoň na chvíli zpomalí snižování úroků o ostatních bank.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam