• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    VIKY_K
    VIKY_K --- ---
    EDERA: Je to jen pánev, zas z toho nedělejte kovbojku. Je to prostě jenom pánev, od které lze oproti teflonce očekávat výrazně vyšší životnost, žádný ekvivalent svátečního porcelánu. Nebo vy pluskaři fakt tyhle pánve používáte jen na echt super bomba spešl jídla a na běžné vaření máte teflonku z marketu za dvě stovky?
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRUKEV: Počkej, to s těma obdélníčkama nebyl vtip? To sis jako koupil pánev De Buyer a pak na ní děláš tohle?:-O To jako fakt?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BRUKEV: Rybí ořez + separát slisovanej do čtverců

    Asi tu pánev vem práškem na nádobí a oder ju na kov zpátky, pak můžeš zkusit vypálit jednu dvě vrstvy oleje a zkusit znovu, ale hlavně bych jedl něco jinýho.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    MACHALIK: jen pro upřesnění šlo o toto

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Pánev lze nahradit friťákem...?
    BRADA_CZ
    BRADA_CZ --- ---
    BRUKEV: kdyz mi tohle panev zacne delat tak vypalim se soli a jedu dal
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    HENNYVILLE: tady se příspěvky nesčítají, nejsou z toho na Nyxu žádné výhody, takže zbytečná reakce, nic si tím nenahnal

    MACHALIK: obvykle umíš reagovat líp k věci a psaný text pochopíš ihned. Fakt je tohle pruzení nutné?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BRUKEV: Jedná se o tyhle rybí dílky?

    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ocel lze nahradit hlinikem !
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    BRUKEV: pokud OT, tak smazat. Ale stejně sem chodí i pánvičkáři.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Ad železné pánve:

    De Buyer mi začíná připalovat rybí maso. Vše ostatní je ok, ale rybí dílky (takové ty obdélníkového tvaru) se mi vždycky přichytí, přilepí, rozervou.

    Co s tím?

    Znovu vypálit? Nebo lehce přetáhnout pískem a vypálit?
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    MACHALIK: ajo vlastně, toho už jsem si tam i všimla, ale zapomněla. děkuju.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ZUZKAOU: selfpwn, v příspěvku, kde se žádalo o tip na Brno jsem si toho Brna nevšimla, jsem holt pragocetrická, pardon
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOIRAIN: Krpole, zastávka 1.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    VIKY_K: uf, já nerýpu, jde mi o to, že zastávka MHD Jungmanova ani Jungannova prostě neexistuje, tzn. ta prodejna je někde v ulici Jungmannova? V Praze?
    VIKY_K
    VIKY_K --- ---
    SQUZZA: Od čerstvých mořských ryb v centru Evropy zrovna láci neočekávám. :) Ale díky za info.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    VIKY_K: jen pro informaci, neni to tam uplne levny
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    VIKY_K:
    GEISHA: díky, díky. nějak jsem po tom zatim nekoukala, ryby ještě moc neumim. ale nastal čas to změnit :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BALAENA: Vidis. Druha pozitivni reference:)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KASUMI: to je ten na Spojovací, jak píše SPLIFFBOY ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam