• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RUTHLESS: tak jsou lidi, co umí uvařit vejce, a jsou lidi, co umí uvařit rýži :-)
    Já umím uvařit rýži (vždycky stejně dokonalou), ale ty blbý vejce mi vždycky prasknou! Výsledek mnoha let pokusů je ten, že praskne jen jedno. Většinou. Občas. No... nebudu lhát. Jedno ze tří :-)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TRISSIE: tak vejcovar je pro me uplnej ulet :-) ale je pravda, ze je to dobrý, kdyz snidame na chate a to neni v kuchyni. Takze si to clovek vezme na stul. Jako toastovac/topinkovac
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RUTHLESS: já to mám bohužel obráceně.
    "vakuovačka, to bude tak super!" "rýžovar, ten mi zjednoduší život!"
    tak vakuovačka už z domu šla a rýžovar je v podmínce a poletí zřejmě na podzim při dalším kole úklidu kuchyně.

    Ale zas nedám dopustit na vejcovar, no :-)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ALONSY: Ajo, jeste friteza, raclette, kde se to zastavi?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ONDRAT: já mam gadgets nahore nad skrinkama... robot sedi na lince ale sousvide, ryzovar, raclette a takovy veci mam nahore no.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ONDRAT: HF a mikrovlnka.
    A robot.
    To mi stačí.
    Zatím.
    (Ze zmíněného mám jen HF, která byla svým způsobem na úrovni toho rýžovaru: „ale proč", a teď na ni nedám dopustit. :D)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ONDRAT: do kuchyne :-D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ALONSY: Jenomze to mas mikrovlnku, ryzovar, vakuovacku, rychlovarku, pomalej hrnec, tlakovej hrnec, robota….kam to vsechno davat?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Mikrovlnka. Nikdy jsem ji nepoužívala.
    Ale jako udělat si tu ovesnou kaši po probuzení přesně za 3 minuty se vším všudy a nezašpinit hrnec je prostě fajn. :D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DOCKINEZ: Vakuovavka mi prijde rozumna vec, zvazuju.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ONDRAT: Já slýchávám, že ta rejže je z toho prostě lepší. To neumím posoudit, v hrnci vařím tak dobrou rejžičku, že nemám potřebu ji jakkoliv dál vylepšovat.

    Takže pro mě je to jako ta mikrovlnka, co zmiňuje kolega.

    Ale zas mám a používám vakuovačku :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    RUTHLESS: To me taky, zeptal jsem se, za vsechny odpovedi dekuji

    Uznavam teda hlavne pomalej hrnec a zzivam se s robotem.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ONDRAT: hele v pohode, mne zase prijde naprosto zbytecna vec mikrovlnka. Kazdyho vec.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    DOCKINEZ: Jim tak 2x tydne a to mi prijde pro takovy kus hardware malo. Chapu to jeste ve vietnamsky domacnosti, kde varis pro vic lidi kazdy den 1-2 jidla s ryzi.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ONDRAT: a pokud varis pro vic lidi, tak je to taky genialni, jelikoz to proste uvari ryzi, nasledne ji to drzi stale teplou (a fakt dlouho) a usetris tim jeden horak, coz neni spatny.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ONDRAT: Já jsem třeba ráda, že ať do něj násypu jakoukoli rýži, výsledkem je perfektně uvařená rýže bez mého zásahu.
    Navíc mám takový, ve kterém se sama udělá mléčná kaše, upomalím v něm pár odřezků masa se zbytky zeleniny na podlevací vývar a v páře si připravím třeba brokolici. Pro 1-2 ideální věc ;-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ONDRAT: je to proste vic blbuvzdorny :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ONDRAT: Jíš rýži každý den nebo třeba obden? Tak se ti to možná vyplatí.

    Pro nás ostatní je to spotřebič typu jogurtovač, na kterej se většinu roku akorát práší.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    RUTHLESS:
    JAJITA: dik, proc bych ho mel mit? Ptam se zcela vazne.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ONDRAT: ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam