• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      FREEM: Omez to na něco jako fňuknosukci.
      FREEM
      FREEM --- ---
      DRASTICS: Řek bych, že to myslí vážně. Zcvoknul se. Přiotrávil se koblihama..
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Dyť ty máš těžkou duševní chorobu, která tě tak oblbuje, že nudíš lidi k smrti. Jak to, že to necejtíš!?
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Tahle bude o taženém štrůdlu, viď?
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Dave, poslouchej. Dave, můj Dave, měl takové rčení: Dokonce i slovo beznaděj má v sobě naději.
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Ovšem! Vaše alternativní já! Jeden z mnoha Davidů Listerů, který nedostal šanci žít.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      FREEM: Na lodi Kentaur. Měli tam tři ve stázovém bloku.
      FREEM
      FREEM --- ---
      DRASTICS: Jestli se můžu zeptat, kdepak jsi splašil ten informační klenot tak dlouho předtím, než to věděl každý?
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      KBN: To už je drahně let, co došlo. Čerstvé, jakož i sušené.
      KBN
      KBN --- ---
      DRASTICS: pivo už není?
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      KACHENNA: Fakt si nedáš loka, Krytone? Brácho?
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      DRASTICS: Tys vypil i muj sidol? To snad neni pravda.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      MATHES: Hele, mysli si co chceš, ale podle mě po dobrým víně ti nezůstane kolem pusy pěna, která jde dolů jenom ředidlem.
      MATHES
      MATHES --- ---
      Rimmere, chci si zajít na skleničku!
      FREEM
      FREEM --- ---
      Jak chceš. Na pár vteřin ti předám velení. Kapitáne. Jaký je plán? No tak, fofrem.
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: To já přece nedělám. Stěhuju se. Pryč z bahna a špíny do luxusní čtvrti.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      CREMAC: Nechápeš, že tahle historka jde úplně mimo mě? Ona sama je totiž totálně mimo. Do kosmu! Ty seš naprosto jetej mimoň! Drž už sakra hubu!
      CREMAC
      CREMAC --- ---
      KACHENNA:
      (sundá župan a odhalí pěkně červené podvazky) Co je? Jo tohle. To je můj kýlní pás. Úplně jsem na něj zapomněl.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      CREMAC: Já se hrozně omlouvám. Jenže když budu mít záznam, nikdy nedostanu frčky ani vlastní loď. A po tom toužím nejvíc na světě. Být jako Vy... pouze štíhlejší a v lepší kondici, a určitě bez Vašich ucpaných cév, ale když tohle pominu, jste člověk, který je mi vzorem.
      CREMAC
      CREMAC --- ---
      KACHENNA:
      Jen si tu historku uložím pod „V“ do „Vydírání“ a „A“ - „Anekdoty“, pod kategorie „T“ - „Tak směšné, že se smíchy potrháte“
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      No, v taxíku začalo být trochu dusno. Moje vtipy o jejím nose nepadly na úrodnou půdu. A byly dobré, inteligentní. Jako: Co ti to přelítlo přes nos? Nic slaboduchého.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam