• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DZS: Neomlouvejte se, právě ty rozkošné drobné chybičky nás muže přitahují.
    DZS
    DZS --- ---
    KACHENNA: Hrůza co všechno mi tady připomíná jídlo.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Tý jo, páni, tady je to malý! Něco ti řeknu, kdybych ztuhnul, tak se odtud s rakví ani nevymotáš!
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Uh - tenhle můstek je dost vratký. Raději se mě pevně chyť.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Počkej. Tyhle nejsou nacisti. Maj na sobě kostýmy z různejch dob. Jeden je jako Al Capone a další jako Mussolini, Richard III., Napoleon. Vypadá to, že svezli ty nejhorší lumpy z dějin na jedno místo. Panebože, to je James Last! Znám ho dobře z Rimmerovejch desek.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Navrhuju vlítnout na něj a sejmout ho!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: samí zločinci, cáklí androidi, všichni tak vyšinutí a zkažení, že by je nezvolili ani za prezidenty USA. Musíme utéct!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Té posádce vagabundů, pošuků a pacifistických hippíků jsem ukázal, co je disciplína. Kdybych přikázal, plazili by se po břiše přes rozbité sklo s rozepnutým poklopcem
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Neusuzujte z několika zaschlých, pudinkových skvrn na Listerových kalhotách, že nám chybí vzdělání.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Mně je jenom záhadou, proč by muž, nepochybně tak dobrého původu, nosil kabát, kterej páchne, jako by se do obou kapes vyčůral postarší tchoř.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Promiňte, pane. Tady to potřebuje trochu utřít.

    DRASTICS: Pane Rimmere, jsem dojat výmluvností Vašeho pozvání, ale bohužel nemohu opustit hranice institutu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Dobře, ať je po vašem, dám si gel!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Zopakuj si stránky 25 až 59, pak si napíšeš test. Když ho zvoráš, tak zejtra, padavko, poběžíš pět mil. A teď přebíráš kontrolu nad svým tělem.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: nemíním bránit vašim hrátkám, pokud trváte na erotickém nátlaku, jenž je nástrojem vašich úchylných cílů. Poslužte si. Jen bych prosil velkou pizzu s dvojitou porcí oliv, až bude po všem.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Ty nemáš žádnou hrdost!?! Nechceš vyhrát tuhle válku?! Nevejrej na mě, Gándhí!!! K zemi a padesát kliků. Hned!!!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Jestli chceš, abych ti dělal čubu, tak já proti tomu nic nemám.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Vy kocouři máte podivný vztah k ženám, to ti povím.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    FREEM: Ty troubo! Dramatik ze starých časů: Wilfried Shakespeare.
    FREEM
    FREEM --- ---
    DRASTICS: Proto tu není nikdo, kdo je odvážný, přitažlivý nebo milý?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Existuje staré androidní rčení, které se sem teď hodí. Je to nějak takhle: „Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam