• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    PIKKMA: Hm, to není povzbudivé, ale mohlo by být hůř.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    VEEHELL: Láska je krátkodobá hormonální úchylka, která brání dokonalému rozvoji osobnosti!
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    AMANT: Klidně si mě natírejte olejem. Můžete svým jazykem a plnými smyslnými
    rty dráždit mé erotogenní zóny až na hranici sexuální extáze. Musím vám ale říct, že moje koule něco vydrží.
    AMANT
    AMANT --- ---
    VEEHELL: Jé, to jsem rád, že Vás vidím. Vy musíte být Velký Úchyl, že? Abyste byl v obraze, došlo k obrovskému úřednímu omylu. Z nějakého důvodu si mě Váš personál spletl s pannou.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    DRASTICS: Převalujete se a muchláte se, a pak už jen vidíš, jak jí ze zad vystřelí ta vobrovská trubice. Houpá se nad tebou jako bláznivej had. A pak ti zahučí až dolů do krku-úúú! Ty, já jen… áááhoh…
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Tohle bys měl poslat do Playboye. Na beton ti to vezmou.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Hele, z vyhlídky na milování s naprosto cizí osobou jsem taky nervózní. Proto to musíme brát profesionálně, přísně vědecky a bez emocí. Tak si lehni, uvolni se a já si vklouznu do kostýmu Spidermana.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Vynikající plán, Listere! Skvostný plán! Brilantní plán! A já si myslel, že tě to nenapadne, ovšem zřejmě napadlo. Dobře, tak já tu budu jen tak stát a přiblble se usmívat.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Já prostě nikdy nemám štěstí! Dvacet sekund a mohla jsi být nahoře a já tě moh` využít jako štít.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Princezna Bonjella? Eso Rimmer. Na vysvětlování bude čas později, zrovna tak jako na sex.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    CERNYRYBIZ: 5 chanokach?! To nám zbývá jen 28 hodin.
    CERNYRYBIZ
    CERNYRYBIZ --- ---
    DRASTICS: Čtyři nebo pět tisíc chyb... a pořád je to s váma.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KBN: Vražda druhého stupně? Tisíc lidí? To bych si pamatoval!
    KBN
    KBN --- ---
    DRASTICS: Texas? Není to to město kde zastřelili toho amerického krále?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Tyhle lidi z dávný historie, odkud je sebrali?
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    VEEHELL: Součást základního výcviku ve zvláštní jednotce. Půjdu se vydrbat.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KACHENNA: Ale pane, to není důležité, je to jen míchač.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: To tě tak pruděj ty děsivý nájezdy fanynek?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: Zpravidla, lidé dobrých mravů, když se nudí a chtějí, aby se mí kamarádi odebrali domů, tak lidé dobrých mravů zpravidla nehrajou „Pepka námořníka“ na kazoo zasunuté mezi hýždě.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    VEEHELL: Nosím ho s sebou všude – na záchod, do koupelny, všude možně. Kdyby Kochanská teď prošla těma dveřma a chtěla sex, nacpal bych si ho mezi půlky a šel na věc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam